.

«Без ліктів та колін – порозчісували ще у 1 таймі»: головний тренер «Кремінь-2» Євген Маринич

4 мая 2021, 01:37 Автор: Administrator Просмотров: 385 Комментариев: 0

«Без ліктів та колін – порозчісували ще у 1 таймі»: головний тренер «Кремінь-2» Євген Маринич

 

Після гри головний тренер «Кремінь-2» Євген Маринич поділився враженнями від дебютного матчу команди.

 

- Добре, що виграли. Для нас це дебютна гра на дорослому рівні. Якщо взяти по футболістах загалом, то третину першого тайму хвилювалися всі до одного.

Перемога з одного боку це добре, але це кубкова гра, яка складається з двох матчів, й перемога не гарантує прохід у наступний етап. Гол на останніх хвилинах, за 2-3 хвилини до закінчення основного часу… 2:0 – такий хороший результат перед матчем-відповіддю, а ось з 2:1 – більше переваги суперникам дає.

 

- Через день у вас матч-відповідь, тим паче за 10 днів проводите 4 гри. Як відновлюєте сили?

 

- Будемо дивитися. У перерві глянув на них – без ліктів та колін – порозчісували ще у 1 таймі. Ще є мікротравми. Зробили 2 чи 3 заміни через втому та невеликі травми, які отримали при стиках. Будемо завтра дивитися, адже після гри одразу не скажеш. Хлопці молоді по 16-17 років, думаю встигнуть відновитися до матчу-відповіді.

 

Команда суперників досвідчена, але ми в ігровому тонусі, зіграли ігор 5 в ДЮФЛУ, а це цілий місяць, а для них вийшла перша офіційна гра.

 

- Перед кубковою грою проводили спільне тренування між командами 2004 та 2005 року народження7 адже готуючись до ДЮФЛУ тренування проходять окремо

 

- Спільні тренування проводимо, але перед цією грою не проводили. У п’ятницю відбувся матч ДЮФЛУ, ми у Кременчуці, а 2005 р.н. на виїзді. Плюс карантинна зона, через яку ми не змогли взяти двох гравців 2005 р.н, бо ніде було залишити. На Великдень та 1 травня не тренувалися.

Останнє спільне тренування проводили минулого тижня. Оскільки зараз посилений карантин проводимо тренування двічі на тиждень.

 

Тренер додав, що у ДЮФЛУ залишилися два тури, якраз має розпочатися чемпіонат області, тому без перерви молодь продовжить підготовку вже в чемпіонаті Полтавської області.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Без ліктів та колін – порозчісували ще у 1 таймі»: головний тренер «Кремінь-2» Євген Маринич
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.