.

«У Першій лізі більш чоловічий футбол, де багато боротьби»: джокер туру Микита Дудка

19 апреля 2021, 10:24 Автор: Administrator Просмотров: 330 Комментариев: 0

«У Першій лізі більш чоловічий футбол, де багато боротьби»: джокер туру Микита Дудка

 

Вихованець дитячого тренера «Кременя» Антона Диндікова Микита Дудка перейшов до «Кременя» на правах оренди з «Олександрії». За словами футболіста це вийшло випадково.

 

- У «Кремінь» потрапив випадково. Був на зборах з першою командою «Олександрії», й мені керівники «Олександрії» повідомили, що їм зателефонували з Кременчука і запропонували, щоб я до кінця сезону зіграв за «Кремінь». Я погодився.

 

- Слідкував раніше за іграми «Кременя»?

 

- Так, я стежив за «Кременем», в порівнянні з минулим роком - почали більше володіти м'ячем, і грати в хороший футбол.

 

- Микито, які в тебе враження від матчу з Чорноморцем?

 

- Від гри з «Чорноморцем» двоякі враження. Начебто зіграли внічию з командою, яка йде на 2 місці, і претендує на Вищу лігу, але якби не вилучення могли і поборотися за перемогу. Важко грати в 10-х проти такої команди, але ми дуже добре зіграли від оборони, і навіть були моменти виграти.

 

- Чи є різниця грати зі стартових хвилин чи вливатися у гру після заміни?

 

- Я вважаю, що із заміни важче виходити, особисто для мене. Ніби свіжий виходиш на поле, але дуже важко втягуватися в гру.

 

- Попереду принципова гра з Авангардом за боротьбу у Першій лізі, як команда налаштовується на гру? На твою думку, легше було відіграти першу гру після зимового міжсезоння коли не досить вивчений суперник чи зараз коли команда на ходу і є можливість дослідити краматорців?

 

- З «Авангардом» налаштовані лише на перемогу, буде важко, але ми зробимо все можливе щоб привезти до Кременчука очки. Чесно навіть не знаю, думаю, що зараз якраз той матч, коли ми зігралися, всі один одного розуміють на футбольному полі.

 

- Зараз йде реформація чемпіонату U-21. Ти мав можливість грати і там, і в Першій лізі, який чемпіонат, на твою думку, важчий, в якому легше розвиватися?

 

- Вважаю, що в Першій лізі більш чоловічий футбол, де багато боротьби.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «У Першій лізі більш чоловічий футбол, де багато боротьби»: джокер туру Микита Дудка
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.