.

«Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області

8 апреля 2021, 17:44 Автор: Administrator Просмотров: 587 Комментариев: 0

«Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області

 

Футбольна команда «Кремінь-2», яка заявилася в чемпіонат області, складається з вихованців МФК «Кремінь» 2004-2005 р.н. Основне завдання команди - награти молодь.

 

Головний тренер «Кремінь-2» Євген Маринич (тренер «Кремінь» U-17), разом з ним готуватиме команду Олександр Янковський (тренер «Кремінь» U-16).

 

«Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області

 

 

Керівник «Кремінь-2» Павло Золотаренко розповів, що до останнього часу не було відомо за яким форматом гратимуть чемпіонат Полтавської області. Спочатку планували заявити «Кремінь-2» у Вищу лігу, але Асоціація футболу Полтавської області до останнього не знала хто гратиме з команд.

 

Склад «Кременя» складатимуть гравці 2004-2005 років, плюс можливе підсилення випускниками 2003 р.н. Загалом планують сформувати команду в яку буде входити 23-25 футболістів. Наразі команда лише формується.

 

«Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області

 

Керівник Павло Золотаренко

 

 

«Кремінь» U-17 та U-16 проводять спільні тренування»

 

Основу команди складатимуть випускники «Кременя», також додадуть гравців 2003 та 2005 років народження. Оскільки Євген Маринич тренер випускного класу «Кременя» - саме він став головним тренером команди. Чи змінюватиметься тренер разом з випускниками - поки невідомо.

 

«Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області

Головний тренер Євген Маринич

 

 

Євген Маринич розповів, що «Кремінь» U-17 та «Кремінь» U-16 спільно проводили тренування й після заявки продовжать спільні тренування з награванням комбінацій. У хлопців зараз випускний клас і разом зі змаганнями в ДЮФЛУ та чемпіонатом Полтавщини футболісти навчаються та готуються до здачі ЗНО.

 

- Нам пропонували грати на місто ще в кількох турнірах, але на жаль доведеться відмовитися. Зараз зосередимося в ДЮФЛ та чемпіонаті області, - зауважив тренер. - Плануємо, що ігри в чемпіонаті Полтавської області будемо проводити по середах, а ДЮФЛ - щонеділі.

 

Основним завданням команди є награвання молоді, яка повинна стати резервом для основної команди, яка виступає у Першій лізі. Адже дуже важко переходити з дитячого у дорослий футбол, тим паче у Першу лігу.

 

Визначилися суперники «Кремінь-2»

 

Чемпіонат Полтавської області розпочнеться після проведення першого туру кубку (25 квітня). Команди розподілили за територіальним принципом на три групи. «Кремінь-2» увійшов до ІІ групи:

 

ФК «Семенівка» (Семенівка)

«Дружба» (Очеретувате)

«Темп» (Градизьк)

«Геологія-2» (Нова Галещина)

«Кремінь 2» (Кременчук)

ФК «Горішні Плавні»

«Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)

«Кобеляки» (Кобеляки)

 

Чемпіонат пройде у два етапи: перший - команди зіграють у своїх групах у два кола, а потім 8 кращих сформують Вищу та Першу ліги.

 

«Кремінь-2» стартує в Кубку Полтавської області

 

Кременчуцька команда стартуватиме в Кубку Полтавської області. 1/32 Кубку відбудеться з двох ігор (дома та на виїзді) 25 квітня, а матч відповідь 3 травня.

 

«Кремінь-2» зустрінеться з «Дружба» (Очерувате), у разі перемоги кременчужани вийдуть проти «Стандарту» (Нові Санжари). Матчі 1/8 Кубку Полтавської області відбудуться 8 та 10 травня.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Кремінь-2» дізнався суперників в чемпіонаті та Кубку Полтавської області
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.