.

«Кремінь» поступається «Оболоні» на виїзді

31 марта 2021, 22:36 Автор: Administrator Просмотров: 732 Комментариев: 0

Сьогодні, 31 березня, футболісти «Кременя» у Києві поступилися «Оболоні» з рахунком - 0:3.

«Оболонь» - «Кремінь» - 3:0

Голи: Мате 28, Мурза 45+1, Слободян 70

«Оболонь»: Литвиненко, Глошардін (Голіков, 77), Прокопенко, Безуглий, Мате, Майданевич ( Мединський, 67), Мурза (Галоян, 77), Савченко (Слободян, 61), Лобов, Матяж (к), Щебетун (Скидан, 71). Запасні: Фастов, Тюрін, Бровченко, Рафальський. Головний тренер: Павло Яковенко

«Кремінь»: Олійник (к), Мягков, Курелєх, Сантос, Бєлоусов, Хоцяновський, Семенов, Демченко, Бичков (Галата, 75), Івахно (Мурашов, 63), Гоменко (Пуди, 63). Запасні: Данкович, Білоус, Молько, Мілєсін. Головний тренер: Олексій Годін

Попередження: Мягков, 22, Бичков, 48, Курелєх, 88

Головний арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)

Асистенти: Максим Катющев (Одеса) та Сергій Наскалов (Мукачево)

4 арбітр: Сергій Задиран (Київська область)

Спостерігач арбітражу та делегат: Олександр Циганков (Тернопіль)

Початок гри обидві команди провели у боротьбі. Поки на 28 хвилині центрбек Мате у неймовірному ударі прострелив метрів з 40. Він отримав м’яч біля центрального кола, трохи просунувся до воріт гостей й пушкою відправив м'яч у ворота Олійника - 1:0. Вже у компенсований арбітром час Мурза подвоїв рахунок. Артур змістився з лівого флангу й з-за меж штрафного пробив у дальній кут воріт - 2:0.

У другому таймі «Кремінь» намагався відігратися, але щось не виходило у наших хлопців. «Пивовари» натомість, після перерви, довели рахунок до розгромного. Мединчький увірвався з правого флангу, віддав діагональну передачу на Слободяна, а той точним ударом відправив у дев'ятку - 3:0. «Кремінь» до останньої хвилини боровся й намагався забити хоча б гол престижу, проте наприкінці гри Мягков пробив повз ворота.