.

Результати матчів з футзалу

17 февраля 2021, 22:08 Автор: Administrator Просмотров: 1029 Комментариев: 0

Дата

 

Матч

Результат

Ліга

ПОЛІТЕХНІК

13.02.2021

 

Геологія – ТАС

0:0

(3:4)

Кубок

13.02.2021

 

Оверком – ОДЮК

(Миць-2, Олефир-2, Матірний-2, Гулович, Черномор – Бичков, Самойленко, Войтенко, Тущенко)

8:4

2 Ліга

13.02.2021

 

Трансгаз – ВПУ-7

(Шаповал, Герда – Глупаченко-2, Клименко, Федоренко(АГ))

2:4

2 Ліга

13.02.2021

 

Діліжанс – Динамо

(Ковпан-3, Шахман – Кунєв-4, Гавренков-2, Микитюк, Нікітін, Романець, Грубась)

4:10

2 Ліга

13.02.2021

 

Поло – Кредмаш

(Гринь-3, Скапа, Гніденко, Глухов, Сухенко Є.)

7:0

2 Ліга

13.02.2021

 

Арсенал – Круть і Ко

(Шинкорецький – Гарькавий-2, Рома)

1:3

2 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

14.01.2021

 

ВПУ-7 – Оверком

(Шаповал, Белокопитов – Гулович, Миць, Черномор, Синевид, Папірний)

2:5

2 Ліга

14.01.2021

 

Адвокат – Світловодськ

(Кузьменко, Пасько, Чернишев – Кувшинов, Чорний, Нагернюк)

3:3

1 Ліга

14.01.2021

 

ТАС – Джей Ті Ай

(Стрижак-2, Цвелих, Кулька, Смакула - Приходько)

5:1

1 Ліга

14.01.2021

 

FERREXPO – Ягуар

(Скляр, Белошицький – Сухорук, Піщан)

2:2

1 Ліга

14.01.2021

 

Кредмаш – Діліжанс

(Лузін-2, Куц – Глущенко-3, Довгаль)

3:4

2 Ліга

14.01.2021

 

ОДЮК – Марсель

(Тущенко – Степанчук-3, Марченко-2, Ларченко, Сидоренко, Кравчук)

1:8

2 Ліга

14.01.2021

 

Динамо – Арсенал

(Кунєв-3, Грубась, Грак)

5:0

2 Ліга

14.01.2021

 

Круть і Ко – Трансгаз

(Рома, Костомаров, Чорноус – Бордюг-2, Пономаренко, Мороз, Колісник)

3:5

2 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Ліга

ГРАНІТ

13.02.2021

 

Кременчук – Фортуна

(Герасимов-4, Панченко, Омельян М., Расковолов – Коваленко-2, Удовицький, Воля, Литвинович)

7:5

5 Ліга

13.02.2021

 

Зоря – Чемпіон

(Крошка-3, Грищенко-2, Ричка-2, Самков, Азізбекян, Білоус Я. – Мазурець-2, Коваленко М., Коваленко Є., Самофалов)

10:5

4 Ліга

13.02.2021

 

Колос – Мегаспорт

(Яковенко-2, Гусев, Приліпко – Семененко-6, Губрій, Макуха)

4:8

4 Ліга

13.02.2021

 

Маяк-2 – Світ спорту

(Тацій-3, Клімович)

0:4

5 Ліга

13.02.2021

 

Ізумруд – Шершні

(Рокитний-2, Богаєнко, Квіташ-2, Чубикін, Шеремет, Юфа, Дяченко-2)

0:10

5 Ліга

13.02.2021

 

Юність – ПП

(Яременко, Астафьєв, Охотник – Метельский-3, Журба, Стрючалін, Троцько, Семенов)

3:7

4 Ліга

13.02.2021

 

Брест – Н.Знамянка

(Скляренко-4, Лавський, Біденко, Марченко – Кривченко-2, Куць, Прядко, Торопов, Бугай)

7:6

3 Ліга

13.02.2021

 

Прорив – Талант

(Коробко-3, Зєлєнков-2 – Астахов-2)

5:2

4 Ліга

ГРАНІТ

14.01.2021

 

Стріт – Кремінь АТО

(Петріка-3, Бочинський, Демаком, Кука – Лозовий-2, Шабельник)

6:3

3 Ліга

14.01.2021

 

Локомотив – Нафтохімік-В

(Міщенко-3, Дубовий, Ляпун, Звєздай, Річка – Акуленко, Березняк)

7:2

3 Ліга

14.01.2021

 

1-й Віконний – Деївка

(Масюк, Фатеєв, Федоров – Крупенко, Селін)

3:2

3 Ліга

14.01.2021

 

Теплоенерго – ПрАТ Кремнчукгаз

(Пушкеля-3, Хвойницький-2 – Арішін-2, Богиня, Резнік)

5:4

4 Ліга

14.01.2021

 

Пронозівка – Патріот

(Чернишев-3, Альберт, Самовальцев, Сабінін – Сьоря, Гладирь)

6:2

5 Ліга

14.01.2021

 

Рошен – Магія смаку

(Рудницький, Якимець(АГ) – Якимець-5, Погребняк-2, Шиш, Соляник)

3:9

5 Ліга

14.01.2021

 

Правий берег – Олімп

(Стрижак – Крутіков-2, Андрущенко, Чернець Д.)

2:4

5 Ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.