.

Результати Кубка та Першості з футзалу

9 ноября 2020, 23:00 Автор: Administrator Просмотров: 1258 Комментариев: 0

Дата

 

Матч

Результат

 

 

 

 

ПОЛІТЕХНІК

07.11.2020

 

Діліжанс – Кредмаш

(Ковпан -  Прошакін, Охоцький)

1:2

Першість

07.11.2020

 

Марсель – ОДЮК

(Степанчук-2, Козлов)

3:0

Першість

07.11.2020

 

1-й Віконний – Трансгаз

(Шаповал-2)

0:2

Кубок

07.11.2020

 

ВПУ-7 – Поло

(Орендаренко І.-2, Клименко-2 – Малюк, Бондарев)

4:2

Кубок

 

ПОЛІТЕХНІК

08.11.2020

 

Кремяртекс – Круть і Ко

(Волосян – Рома-3, Редун-2, Куліш)

1:6

Кубок

08.11.2020

 

Світловодськ – Ягуар

(Порошин-3, Крутіков(АГ) – Крутіков, Піщан, Биков)

4:3

Кубок

08.11.2020

 

Адвокат – Джей Ті Ай

(Винниченко, Харчинський, Віхарєв – Павлюченко, Гориславець)

3:2

Кубок

08.11.2020

 

ТАС – Геологія

(Цвелих-2 – Лавський-2, Хрієнко-2, Голубенко, Костиренко)

2-6

Першість

08.11.2020

 

Шарліс – FERREXPO

(Галата - Лапочкін)

1:1

Першість

08.11.2020

 

Арсенал – Динамо

(Німченко-2, Мазур, Неліпа, Шамін, Бабенко – Романець, Микитюк )

6:2

Першість

 

 

 

Дата

 

Матч

Результат

 

 

 

 

ГРАНІТ

07.11.2020

 

Фортуна – Кременчук

(Воля-3, Самойленко, Іващенко, Тимченко – Герасимов, Кузовов)

6:2

Першість

07.11.2020

 

Світ спорту – Маяк-2

(Чухно – Соколенко, Москальов)

1:2

Першість

07.11.2020

 

Теплоенерго – Талант

(Павлік-2, Аліпатов, Цапко, Ващенко, Латиш)

6:0

Першість

07.11.2020

 

Шершні – Ізумруд

(Чубикін-3, Рокитний-2, Дяченко, Цвелих - Штельмах)

7:1

Першість

07.11.2020

 

Зоря – Мегаспорт

(Гаврилець-2, Гриценко, Васільєв, Крошка – Долина, Арішин)

5:2

Першість

07.11.2020

 

Прорив – ПП

(Штефан-2, Коробко-2, Зєлєнов, Дудін - Будніков-2, Журба )

6:3

Першість

07.11.2020

 

Н.Знамянка – Деївка

(Шендрик, Кривченко, Коваленко – Чкан-2, Середа, Зоря Є.)

3:4

Першість

07.11.2020

 

Локомотив – Брест

(Звездай, Чірва – Скляренко-3, Лавський, Сокол)

2:5

Першість

 

ГРАНІТ

08.11.2020

 

Олімп – Рошен

(Павлушенко, Чернець - Безуглий)

2:1

Кубок

08.11.2020

 

Кремінь АТО – Стріт

(Прокопенко, Іванченко(АГ) – Петріка, Бочинський)

2:2

Першість

08.11.2020

 

Олімп – Правий берег

(Павлушенко-2, Костина, Шандра, Ложченко – Батир, Ішалін, ЛожченкоАГ))

5:3

Першість

08.11.2020

 

Юність – Чемпіон

(Яременко-2, Качатков, Кожемяко, Охотник – Коваленко Є.-2, Мазурець, Самофалов )

5:4

Першість

08.11.2020

 

Колос – ПрАТ Кременчукгаз

(Яковенко-4, Приліпко – Богиня-3, Волощенко, Гринько, Неживой)

5:6

Першість

08.11.2020

 

Патріот – Пронозівка

(Зубченко-2, Сьоря – Дідей-3, Мороз-2)

3:5

Першість

08.11.2020

 

Інтер Авто – Нафтохімік-В

(Матвієнко-2, Кухта – Петулько, Акуленко, Пінчук)

3:3

Першість

08.11.2020

 

Магія смаку – Маяк-2

(Погребняк Олексій, Зелений, Пилипенко, Якимець – Остапець-3, Підоприга-2, Соколенко, Маскальов)

4:7

Першість


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати Кубка та Першості з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.