.

"Кремінь" зазнає першої поразки від "Гірник-Спорту"

16 августа 2019, 21:57 Автор: krivoruchko Просмотров: 413 Комментариев: 0

Кременчужани в Полтаві зустрілися з футболістами із Горішніх Плавнів

Сьогодні, 16 серпня, "Кремінь" у Полтаві на стадіоні "Локомотив" зустрівся з "Гірник-Спортом". Кременчужани, які в цьому сезоні не зазнавали жодної поразки поступилися "гірникам" з рахунком - 1:2.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» -1:2

Голи: Сафонов, 38 - Білий, 51, Кравчук 63

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Сафонов, Гончаренко, Ченбай, Масалов (Куць, 84), Скоблов, Єрмаченко (Мурашов, 60), Павлик, Воронченко, Локтіонов (Тарануха, 36). Запасні: Олійник, Закорський, Астахов, Маліновський, Нечипоренко, Удод, Городенко. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Гірник-Спорт»: Данкович, Бичков, Білий, Кравчук, Шопін, Чепелюк (Лиховидько, 46), Корольков, Хомченко (Ралюченко, 65), Батюшин (Хоцяновський, 87), Лозовий (Суханов, 83), Одарюк (Котляр, 46). Запасні: Ситников, Головко, Збунь, Черниш, Білоус, Деркач. Головний тренер: Володимир Мазяр

«Кремінь» з травня не програвав жодного матчу й у Першій лізі впевнено брав очки в трьох турах. Гра з «Гірник-Спортом», який посідав останню сходинку в турнірній таблиці, давав впевненість, що й цього разу кременчужани зможуть взяти очки в матчі. «Кремінь» перед грою втратив одного з провідних гравців – через травму гру пропустив Дмитро Зозуля. А «Гірник-Спорт» у свою чергу підсилився ексгравцями «Руху» Іваном Білим та Віктором Хомченком.

Оскільки «Гірник-Спорт» відмовився у перенесенні матчу та встановив не підйомну ціну за оренду, зустріч команди провели на нейтральному полі у Полтаві на стадіоні «Локомотив».

На цьому форс-мажор не завершився. Аварія й відсутність світла, на жаль, залишила вболівальників без прямої трансляції.

Попри нейтральне поле та робочий час команди не залишилися без підтримки. Понад сотня полтавців та кілька десятків вболівальників з Кременчука підтримали команди.

Маленькі вихованці футбольного клубу «Полтави» перед грою намагалися разом з футболістами «Кременя» провести розминку. Дуже мило та кумедно виглядало, як дітлахи за воротами намагалися повторювали дії голкіпера та відбили м'яч.

Господарями з перших хвилин у Полтаві відчував себе «Гірник-Спорт», який нав'язав «Кременю» гру. Вже у середині першого тайму Роману Гончаренку довелося рятувати «Кремінь» й майже з лінії воріт вибив м'яч. До перерви в боротьбі новачок «гірників» Білий зіштовхнув Воронченка - арбітр вказав на одинадцятиметровий. Олександр Сафонов на 39 хвилині спокійно виконав пенальті розвів голкіпера та м'яч по різних сторонах - 1:0.

У другому таймі Білий реабілітувався й зрівняв рахунок. Новачок «Гірник-Спорту» зіграв на добиванні після удару Кравчука - 1:1. За кілька хвилин «Гірник-Спорт» збільшив перевагу. Тепер вже Кравчук головою пробив у ворота «Кременя».

Перша перемога «Гірник-Спорту» в цьому сезоні, а також за останні 5 років перша виїзна перемога над «Кременем». А кременчужани у свою чергу переривають безпрограшну серію, яка тривала 8 матчів (враховуючи 4 тури з Другої ліги та «Золотий матч»).

Наступний матч кременчужани зіграють на виїзді у Закарпатті з "Минаєм". Гра відбудеться 23 серпня о 17.00.