«Оболонь-Бровар» - «Кремень» 4:2. Усложняем себе задачу

22 августа 2013, 22:27 Автор: krivoruchko Просмотров: 2150 Комментариев: 0

Первенство Украины. 2-я лига. 7-й тур.

Киев. «Оболонь-Арена».

«Оболонь-Бровар» (Киев) – «Кремень» (Кременчуг) 4:2

Голы: Гордийчук 3’ Иващенко 21’ 65’ Фаворов 87’ – Апришко 62’ Степанчук 90+4’

Предлагаем вашему вниманию текстовую он-лайн этого матча с официального сайта клуба «Оболонь-Бровар».

Доброго вечора, друзі. Ми традиційно проводимо тестову онлайн-трансляцію домашнього матчу нашої улюбленої команди.

"Оболонь-Бровар": Онопко, Лещенко, Черемісін, Таран, Корнєв, Проневич, Гордійчук, О.Іващенко, Вовченко, Корольчук.

Запасні: Дяченко, Слободян, Пронак, Фаворов, Іашвілі, Майданевич, Купрій.

Головний тренер: Сергій Солдатов.

"Кремінь": Прокоп, Пасічніченко (Буличьов 76’), Олефір, Шевченко (Чорномор 65’), Волошин, Вовкодав, Барба (Апришко 30’), Стебловський, Степанчук, Гаді, Івлев.

Запасні: Олійник, Тининик, Сумцов, Саркісян.

Головний тренер: Сергій Свистун.

Матч розпочався.

1` Вовченко вибіг на ударну позицію, та мяч пройшов вище перекладини.

3` Гол!!! Гордійчук замкнув дальню штангу після прострілу Корольчука. 1:0.

8` "Пивовари" не зупиняються на досягнутому. Іващенко опинився на оптимістичній позиціїї, та підсковзнувся і згаяв момент.

12` Онопко чудово зіграв на виході після подачі полтавчан зі штрафного.

15`Іващенко! Сашко чудово впіймав передачу Корнєва з центру поля, й пробив з льоту, першим дотиком. Та трохи вище.

17` Вкрай суперечливий офсайд у Іващенко.

21`Гол! А ось і Іващенко відсвяткував своє повернення до "Оболоні". 2:0.

22` Вовченко отримав "гірчичника" за фол біля чужих воріт.

26` Онопко рятує команду! Гості вперше пробили по воротах "Оболоні".

27` Апришко замість Барби. Так, Сергію Свистуну потрібно щось змінювати...

42` Перше помітне, що зробив новий гравець -- зрубав Лещенко й отримав жовту картку.

45+1` Кіпер гостей ледве випередив Вовченка. А так рахунок міг би стати розгромним.

Перерва.

Розпочався другий тайм.

47` Жовта картка Вовкодаву за грубий фол у центрі поля.

50` Він же стріляв з 30-ти метрів -- повз ворота.

Точиться гра у центрі поля.

60` Корнєв чудово виводив Проневича тет-а-тет с кіпером, та хавбек господарів не зумів підлаштуватися під м`яч.

61` Жовта картка Іващенко за грубу гру у центрі поля.

62` Гол! Апришко відквитав один м`яч. Захист "пивоварів" маг бути більш обачним. 2:1.

Фаворов вийшов замість Гордійчука. Автора першого голу проводжають оплесками.

65` Гол! Іващенко могутнім пострілом розстріляв ворота гостей. 3:1.

67` Слободян замість Вовченка.

69` Замість Стебловського вийшов Буличов.

73` Фаворов мало не вибив м`яча за межі стадіону. Та стріляв дуже небезпечно.

74` "Оболонь-Арена" сходиться оплесками. То герой матчу Іващенко лишає на полі місце для Купрія.

75` Сергій Свистун зняв Шевченко й випустив Чорномора.

81` Іашвілі нарешті залічив травму й вийшов на поле. Проневич відправився відпочивати.

84` Сумнівне рішення арбітра, який призначив штрафний в 17-ти метрах від воріт Онопка. Ніби підтверджуючи це, гравець "Кремня" з прекрасної позиції влучив в стінку.

87` Гол! Фаворов скористався незлагодженими діями захисників гостей, та влучно пробив в дальній кут. 4:1.

88` Пронак замість Корольчука.

90` По "гірчичнику" отримали Фаворов та Степанчук.

90+1` Жовта картка Черемісіну.

90+4` Друге попередження Фаворову. Ще й закінчилось все небезпечним штрафним, який потім призвів до призначення пенальті. Степанчук. 4:2.