.

«У нас в Кремені працюють кваліфіковані тренери»: Антон Диндіков

24 ноября 2021, 16:15 Автор: Administrator Просмотров: 473 Комментариев: 0

 

Дитячий тренер МФК «Кремінь» Антон Диндіков в ефірі «Бадьорого ранку» підбив підсумки осінньої частини чемпіонату в ДЮФЛУ. Про розвиток інфраструктури та залучення 4-річних кременчужан до занять футболом. Також розповів про тренування під час пандемії, з якими викликами зіштовхнулися тренери та юні футболісти.

 

 

Наставник Антон Леонідович поділився, що працює в «Кремені» з самого початку відродження команди, саме тоді він вирішив обрати тренерський шлях. Й наступного 2022 року, як тренер, відзначить 20-річчя.

 

- Наші іти тренуються й грають – це головне. Завершився перший етап чемпіонату для наших 4 вікових категорій: 2005, 2006, 2007 та 2008 року народження. Вважаю, що цей етап ми провели чудово. Всі команди виступили непогано. Ми зайняли 2 загальнокомандне місце серед 10 команд у нашій зоні. Попереду нас харківський «Металіст 1925». Будемо відверті, це дійсно команда, яка заслуговує на 1 місце й наступного року виступатиме в Еліт групі, - розповів тренер Антон Диндіков.

 

За словами тренера, зараз команди роблять невеличку перерву – не перевантажуючи футболістів тренуваннями, щоб повернути емоції та дати хлопцям скучити за футболом.

Антон Леонідович поділився, що цього року вперше набрали 4-річних хлопців - 2017 року народження.

 

- Коли ми тільки починали у нас навіть не було стадіону. Коли побудували муніципальний стадіон «Кремінь-Арена» - відпало питання про тренування, адже ми тренувалися на невеличкому майданчику на м’ясокомбінаті й шукали поля по всьому місту. Зараз є стадіон, але і його, на жаль, не вистачає на всі наші групи. Хочеться, щоб відкрили ще спортивні майданчики де б могли тренуватися наші діти. Усім місця на стадіоні не вистачає, тим паче на стадіоні тренується основна команда, - додав тренер.

 

Антон Диндіков підсумував, що у Кременчуці дитячий футбол розвивається.

 

- Дитячий футбол у Кременчуці розвивається. У нас в школі працюють дуже кваліфіковані тренери. Дуже хороший колектив, один одному допомагаємо. Вважаю, що дитячий футбол у Кременчуці є і розвивається, - сказав Антон Леонідович.

Видео: Телеканал Кременчук

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «У нас в Кремені працюють кваліфіковані тренери»: Антон Диндіков
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.