.

«Кремінь» залюбки долучається до благодійної акції «Серце до серця»

5 октября 2021, 10:51 Автор: Administrator Просмотров: 244 Комментариев: 0

«Кремінь» залюбки долучається до благодійної акції «Серце до серця»

 

Один з батьків юного футболіста «Кремінь» 2012 Олексій Василенко викупив лот в рамках благодійної акції «Серце до серця» - майстер-клас з Олегом Білоконем. Юні футболісти мали можливість потренуватися разом з чотиразовим дефлімпійським чемпіоном Олегом Білоконем. На стадіоні «Вагонобудівник» наші хлопці метали диск та штовхали ядро.

 

- Ми з сином також взяли участь в благодійній акції, наші кошти з реалізованих лотів були передані на благодійність для покупки медичного обладнання для лікування маленьких діточок.

 

Згідно благодійного лоту, майстер-клас з штовхання ядра, та метання диска був проведений на високому професійному рівні, а мій син Богдан та його товариш Давид, змогли спробувати себе в новому направленні спорту, та ще й під керівництвом такого видатного спортсмена.

 

Дякуємо за майстер-клас, та за не байдужість до таких важливих благодійних акцій, адже ДІТИ - наше майбутнє!, - поділився Олексій.

 

«Кремінь» залюбки долучається до благодійної акції «Серце до серця»

 

 

Зауважимо, що участь у благодійній акції взяли й батьки «Кремінь» 2009, які викупили лот «Тренування з футболістами основної команди «Кремінь». Як повідомили в професійному клубі майстер-клас має відбутися найближчим часом.

 

Запрошуємо батьків та дітей активно брати участь у благодійних та волонтерських проєктах, щоб допомагати тим хто найбільше потребує нашої уваги та підтримки.

Фото: Олексій Василенко

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Кремінь» залюбки долучається до благодійної акції «Серце до серця»
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.