.

Ми «Кремінь» - ми єдині

20 сентября 2021, 15:48 Автор: Administrator Просмотров: 219 Комментариев: 0

Ми «Кремінь» - ми єдині

 

Наприкінці минулого тижня юним вихованцям «Кременя» вручили футбольну форму придбану за програмою Солідарності. Програмою Солідарності кошти передбачені на розвиток дитячого футболу нарешті після кілька річної перерви запрацювала для команд Першої та Другої ліг. 16 вересня на стадіоні «Кремінь-Арена» 4 вікові категорії юних футболістів «Кременя», які змагаються у ДЮФЛУ отримали спортивну та ігрову форму.

 

 

Форму юним чемпіонам вручили міський голова Кременчука Віталій Малецький, президент ФК «Кремінь» Сергій Ковнір та директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк. Також представники влади та футбольних клубів мали змогу обговорити подальші кроки у розвитку дитячого футболу у Кременчуці.

 

Директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк розповів як дитячі команди отримали кошти за програмою платежів Солідарності. Варто звернути увагу, що коли вручали форму, то була озвучена інформація, що кошти виділені безпосередньо УЄФА на закупку форми дітям.

 

- Дуже приємно, що програма Солідарності запрацювала для команд Першої та Другої ліг. Й дуже радий, що у команди є справжні вболівальники, які підтримують й готові відстоювати як основну, так і дитячі команди «Кремінь». Хочу розповісти про кошти, які були виділені в рамках програми Солідарності на розвиток дитячо-юнацького футболу.

 

Футбольний клуб «Кремінь» також отримав кошти фінансову підтримку, але якби у нас була лише окрема дитяча муніципальна школа «Кремінь», й не було професійної команди, то ми цих коштів для діток не отримали. Ці кошти безпосередньо виділяються на професійну команду, яка змагається у Першій або Другій лізі. Далі у цієї професійної команди має бути або своя дитяча школа або укладений договір про співпрацю. У нас укладений договір про співпрацю між професійною футбольною командою «Кремінь» та міським футбольним клубом «Кремінь», згідно з яким професійна команда допомагає у розвитку дитячо-юнацького футболу.

 

У цьому питанні у нас є взаєморозуміння у співпраці та розвитку дитячого футболу як у міського голови Кременчука Віталія Малецького, так і президента футбольного клубу «Кремінь» Сергія Ковніра та муніципального футбольного клубу «Кремінь».

 

Ми «Кремінь» - ми єдині. Ми «Кремінь» Кременчук!, - зауважив Андрій Дмитрович.

 

Директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк подякував вболівальникам за підтримку й пообіцяв найближчим часом надати розширене інтерв'ю та відповісти на всі питання, які цікавлять вболівальників.

 

Нагадаємо, що у неділю, 26 вересня, юнацькі команди «Кремінь» приймуть полтавську «Ворсклу», а наступного дня основна команда прийме «Альянс». Запрошуємо вболівальників підтримати «Кремінь» на стадіоні «Кремінь-Арена».

Фото: пресслужба мерії Кременчука

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Ми «Кремінь» - ми єдині
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.