.

Відбулися загальні збори участників Чемпіонату з пляжного футболу

20 июля 2021, 14:54 Автор: Administrator Просмотров: 289 Комментариев: 0

 

Захід пройшов у форматі конструктивного обговорення всіх питань

19 червня 2021 року на стадіоні "Кремінь-Арена" відбулися загальні збори участників змагань.

 

На загальних зборах були присутні: Сухенко Євген - Голова ГО "АФК", Садовий Олександр - заступник голови ГО "АФК", Чернишов Віктор- голова КА ГО "АФК", Сирота Констянтин - секретар ГО "АФК" та представники команд "Шарліс", "Поло", "Інтер Авто", "Мастер Мілк", "Рошен", "Стріт".

 

Голова ГО "АФК" розповів участникам зборів про зміни в розположенні місця проведення змагань (Чемпіонат буде проходити на "Центральному пляжі" біля ресторану "Ахтамар"), про розміщення трибун для глядачів, про створення нового сайту https://go-afk.com/ та про майбутні плани організації.

 

На зборах було затверджено період проведення змагань, період подачі заявок команд в електронному вигляді, систему розіграшу Чемпіонату, суму грошових внесків на участь в змаганнях.

 

 

В Чемпіонаті з пляжного футболу братиме участь 10 команд (також можливо до турніру приєднаються ще дві команди), які було розбито на дві групи жеребкуванням. До Групи "А" увійшли команди: Кредмаш, Інтер Авто, Стріт, Шарліс, Марсель, а до Групи "Б" - Рошен, Кременчук, Поло, Мастер Мілк, Гірник-спорт.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Відбулися загальні збори участників Чемпіонату з пляжного футболу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.