.

Відбулася конференція Асоціації футболу Кременчуцького району

20 мая 2021, 14:52 Автор: Administrator Просмотров: 717 Комментариев: 0

Відбулася конференція Асоціації футболу Кременчуцького району

 

У Градизьку, 19 травня, відбулася конференція Асоціації футболу Кременчуцького району. На засіданні вирішували ряд питань серед яких: прийняття колективів у члени асоціації, обрання нового голови та планування розвитку футболу у Кременчуцькому районі. У зборах взяли участь по два представники від кожного колективу.

 

У зв'язку з адміністративною реформою кількість районів на Полтавщині скоротилася до чотирьох (Полтавський, Лубенський, Миргородський та Кременчуцький). Адміністративна реформа торкнулася і футболу, так в усіх районах обрали голів місцевих асоціацій. Тепер Федерація футболу Кременчука увійшла до складу Асоціації футболу Кременчуцького району.

 

До складу Асоціації футболу Кременчуцького району увійшли футбольний клуб «Кремінь» та Федерація футболу Кременчука. 

 

Обрали нового голову Асоціації футболу Кременчуцького району

 

На конференції обрали нового голову - Віктора Головченка (ексвійськового, директора з безпеки АвтоКрАЗ, а також член футбольного клубу «Ворскла»).

 

Відбулася конференція Асоціації футболу Кременчуцького району

Віктор Головченко - пеоший керівник в/ч 3059 Національної гвардії України 

 

Заступниками голови Асоціації футболу Кременчуцького району стали: Андрій Горячковський (Федерація футболу Кременчуччини) та Віталій Мякінін (Горішні Плавні).

 

Також до Асоціації увійшло двоє представників з Кременчука: виконавчий директор Віктор Чернишов, а Олександр Садовий - представник комітету арбітрів.

 

Чи буде чемпіонат Кременчуччини - вирішать найближчим часом

 

На засіданні заступник голови Федерації футболу Кременчука Вадим Маньковський запропонував провести чемпіонат Кременчуцького району на базі першості міста (за участі міський та районних команд). Ідею підтримав голова Асоціації футболу Полтавської області Валерій Головко підтримав ідею. Найближчим часом мають відбутися збори на яких мають обговорити формат та кількість учасників в чемпіонаті Кременчуцького району.

Фото: Кременчуцький Телеграф, пресслужба мерії Кременчука

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Відбулася конференція Асоціації футболу Кременчуцького району
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.