.

«Кремінь» програв «Миколаєву»

16 мая 2021, 00:19 Автор: Administrator Просмотров: 875 Комментариев: 0

Сьогодні, 15 травня, футболісти «Кременя» на виїзді програли «Миколаєву» з рахунком - 2:0.

«Миколаїв» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Одарюк, 38, Кушніренко 54 (п)

«Миколаїв»: Бубенцов, Парцванія, Порох, Кулинич, Ульянов, Охранчук (Росляков, 70), Кушніренко (Нечипоренко, 79), Одарюк, Куксенко (Войцеховський, 64), Кравченко (Сула, 87), Яворський (Паламар, 76). Запасні: Закорський, Прядун, Мельничук, Попов. Головний тренер: Ілля Близнюк

«Кремінь»: Данкович, Мілєсін (Пуди, 59), Курелєх, Головко (Молько, 72), Мягков, Демченко, Івахно (Антоніо, 46), Дудка (Мурашов, 51), Бичков, Білоус, Галата. Запасні: Олійник, Кучеренко, Кривенко. В.о. головного тренера: Сергій Свистун

Попередження: Кушніренко 24, Парцванія 85, Івахнл 31. Демченко 32, Мягков 74

Головний арбітр: Олег Когут (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Ярослав Поважний (Харків), Юрій Вашкевич (Чернігів)

4 арбітр: Андрій Єремєєв (Миколаїв)

Делегат УАФ Юрій Ісаєв (Запоріжжя)

«Кремінь» на виїзді не зміг розраховувати на ряд гравців. Частина хлопців була травмована, Денис Бєлоусов переніс операцію, а Дмитро Семенов та Фернандо пропускали гру через перебір жовтих карток.

Зі стартових хвилин «Миколаїв» грав першим номером, «Кремінь» же намагався на контратаках забити у ворота «корабелів». Денис Галата прорвався до воріт Бубенцова, але пробив неточно. Хороший момент був Сергія Білоуса, який після швидкої атаки увірвався у штрафну господарів. «Миколаїв» відповів ударом Кушніренка, який пробив головою після навісу з кутового. Наприкінці матчу «корабели» вийшли вперед - Порох з лівого флангу навісив на Одарюка, який ударом головою переправив м'яч у ворота.

На початку другого тайму арбітр вказав на 11-метровий у ворота «Кременя», після боротьби за м'яч між Мілєсіним та Когутом. До «точки» підійшов Кушніренко й розвів м'яч та голкіпера Данковича по різних кутах воріт - 2:0. «Кремінь» відповів ударами Галати, Пуди та Мурашова, але змінити рахунок так і не зміг.

За 4 тури до завершення чемпіонату «Кремінь» з 20 очками посідає 15 місце в турнірній таблиці.

21 травня «Кремінь» вдома прийме «Агробізнес». Початок матчу на стадіоні «Кремінь-Арена» о 17.00.