16 апреля 2021, 17:59 Автор: Administrator Просмотров: 925 Комментариев: 0

Попередження: Пуди 58, Данкович 90+3, Ващишин 19, Мельничук 34, Брагару 42, Поспєлов 44, Микицей 86

«Кремінь»: Данкович, Бєлоусов, Курелєх, Головко, Мягков, Демченко, Семенов, Хоцяновський (Білоус, 72), Івахно (Дудка, 34), Пуди (Бичков, 63), Галата (Гоменко, 70, Сантос 90+2). Запасні: Олійник, Мілєсін, Мурашов, Фернандо, Молько, Кривенко, Кучеренко. Головний тренер: Олексій Годін ⠀

«Чорноморць»: Підківка, Микицей, Поспєлов, Мельничук (Ковбаса, 87), Ващишин (Мащенко, 46), Лиховидько, Кравченко, Брагару (Вачіберадзе, 46), Штогрін (Бугай, 66), Авагімян (Сухоручко, 66), Коркішко. Запасні: Варакута, Мартиненко, Валєєв, Гейко. Головний тренер: Олексій Антонов

Головний арбітр: Дубровець Павло (Житомир)

Арбітри: Дарійчук Сергій (Чернівецька обл) і Кузьменко Микола (Київ)

4 арбітр: Плєшко Павло (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Труханов Костянтин (Харків)

«Кремінь» на гру вніс кілька суттєвих коректив. На воротах замість капітана Андрія Олійника вийшов Роман Данкович, а ось команду з капітанською пов’язкою вивів досвідчений Валерій Курелєх. З перших хвилин дали зіграти молодому нападнику Денису Галаті.

Вже на 7 хвилині «Кремінь» міг вийти вперед – Демченко вивів Галату на побачення з воротарем, але Денис лівою пробив повз ворота. За кілька хвилин Микицей не зміг прийняти пас від партнера по команді, цим вдало скористався Галата. Через правий фланг Денис промчав до воріт «моряків» й пробив у дальній нижній кут воріт – 1:0. «Кремінь» виходить вперед, а Денис Галата забиває свій перший дебютний м’яч за рідну команду.

Щастя тривало не довго. За кілька хвилин одесити зрівняли рахунок. Після пасу Коркішка Кравченко прострелив у ворота «Кременя». Роман Данкович вибив м’яч, але на жаль, вже за лінією воріт – 1:1. Одесити одразу пішли у наступ, нашого голкіпера на міць перевірив знову Кравченко та Авагімян. А вже на 30 хвилині «Кремінь» залишився у меншості. Коркішко й Головко удвох бігли на м’яч, але у боротьбі одесит впав – арбітр замість попередження одразу вилучив нашого гравця. Попереду ще більша частина гри проти одного з лідерів чемпіонату.

Тренерський штаб «Кременя» приймає рішення випустити Микиту Дудку, а Дмитра Семенова з опорної зони опустили у захист. Термінова зміна тактики дала свої результати, «Кремінь» злагоджено оборонявся.

У другому таймі команди обмінялися небезпечними ударами. Коркішко з «Чорноморця» метрів з 20 струсонув перекладину, небезпечно пробивав Кравченко, а Бугай навіть після удару головою потрапив у штангу. «Кремінь» також мав хороший шанс вийти вперед. Дудка після удару Хоцяновського «полоскотав нерви» Підківці, а потім на добиванні зіграв Галата, тут воротар «Чорноморця» у сейфі вибив м’яч. 1:1 на табло й кременчуцька команда створила сенсацію – у меншості витримала натиск лідера.

20 квітня кременчуцька команда зіграє перенесений тур з «Авангардом». Матч розпочнеться о 15.00 у Краматорську. А 24 квітня «Кремінь» вдома прийме «Полісся».