.

«Кремінь» поступається «Гірник-Спорту»

5 марта 2021, 16:51 Автор: Administrator Просмотров: 963 Комментариев: 0

Сьогодні, 5 березня, футбольна команда «Кремінь» прийняла на своєму полі сусідів з Горішніх Плавнів. У першому таймі Павло Мягков сфолив на гравці суперника й арбітр вказав на 11-метровий. Й на 28 хв «гірники» вийшли вперед. На початку другого тайму новачок гостей збільшив перевагу - 0:2. Кременчужани наприкінці матчу змогли забити гол престижу, автором голу у «Кременя» став бразильський легіонер Луїз Фернандо.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 1:2

Голи: Чередніченко (28 пенальті), ГНП 47 - Луїз Фернандо 82

«Кремінь»: Данкович (Олійник), Бєлоусов, Головко, Антоніо, Мягков (Мілєсін), Демченко, Дудка (Семенов), Івахно (Білоус, Молько), Хоцяновський (Луїз Фернандо), Бичков (Галата), Мурашов (ГНП, Кучеренко)

«Гірник-Спорт» 1 тайм: Жмурко, ГНП, Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Краєв, Романов, Дедух, Чередниченко, Сьомка, Литовченко

«Гірник-Спорт» 2 тайм: Клімов, ГНП, Черниш, Литвяк, Дмитрук, Чепелюк, Богомаз, Твердохліб, ГНП, Якубов, ГНП

Головний тренер «Кременя» Олексій Годін після гри з «гірниками» зауважив:

- Якщо гру розкласти по таймах, то у першому таймі грали хвилин 20, далі гра розладилася, не було контролю м’яча і якісь незрозумілі дії деяких футболістів. У другому таймі зробили заміни й підкорегували гру. Після перерви більш цілісно зіграли. Забили м’яч – це плюс, адже гра в атаці наша проблема. Якщо брати загалом, то у нас проблеми з нападником.

Другий тайм сподобався більше ніж перший. Було більше конструктивну та дій. Також зменшили брак. Через це футбол стало дивитися цікавіше.

Головний тренер зауважив, що до клубу надходять пропозиції нападника, але їх рівень не відповідає тим вимогам, які потрібні «Кременю». Найближчим часом у розташування команди на перегляд приїде нападник, якого переглянуть у найближчих контрольних матчах.

8 березня «Кремінь» прийме «Олімпію» Савинці. Матч розпочнеться о 13.00 на стадіоні «Кремінь-Арена». А вже 11 березня о 15.00 кременчуцька команда вирушить до Черкас де зіграє з місцевим «Дніпром».