.

«Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021»

2 марта 2021, 10:33 Автор: Administrator Просмотров: 372 Комментариев: 0

У Горішніх Плавнях відбувся турнір з футзалу «Промінь мрії Cup-2021» серд футболістів 2011 року народження. Участь у змаганнях взяли 12 команд, серед них дві представники «Кременя»: «Кремінь-1», «Кремінь-2», «Нафтохімік», (обидві - Кременчук), «Golden Eagle» (Полтава), «Лідер» (Кобеляки), «Школа футбола-1», «Школа футбола-2», «Арсенал» (усі - Харків), ДЮСШ «Царичанка» (смт Царичанка, Дніпропетровська область), «Гірник-Спорт-1», «Гірник-Спорт-2», «Гірник-Спорт-2010» (усі – Горішні Плавні).

Команди були поділені на дві групи. За підсумками змагань в обох групах перше місце посіли кременчуцькі команди «Кременя». Наші хлопці навіть долали суперника з розгромним рахунком: «Кремінь» - «Лідер» - 14:0 та «ДЮСШ Царичанка» - «Кремінь-2» - 0:9.

У матчі за третє місце «Кремінь» переміг «Нафтохімік». А у фіналі друга команда «Кременя» здійснила неймовірний камбек у матчі з командою «Школа футболу». Спочатку рахунок відкрили кременчужани, але до перерви зрівняли рахунок харків’яни. У другому таймі забивав лише «Кремінь» й у підсумку перемогла з рахунком – 4:1.

Тренер Євген Марініч сподівався, що обидві його команди гратимуть у фіналі.

- Завжди відрізняються ігри групові та півфінальні, мабуть тому ставка не зіграла, що наші обидві команди не пройшли до фіналу. Одна наша команда перегоріла до гри півфіналу, або розслабилися, або перехвилювалися. Дякуємо організаторам за турнір та хорошу атмосферу. Головне дітям сподобалося, - зазначив тренер Євген Марініч телеканалу ГОК ТВ - В першу чергу треба перебороти себе, а не суперника. Й налаштуватися на певну гру. Так це досвід, який нам потрібен.