.

Розклад матчів з футзалу

24 февраля 2021, 14:59 Автор: Administrator Просмотров: 1148 Комментариев: 0

Дата

Початок

Матч

Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

27.02.2021

15:00

Динамо –ВПУ-7

2 Ліга

27.02.2021

16:00

Оверком – Діліжанс

2 Ліга

27.02.2021

17:00

Марсель – Поло

2 Ліга

27.02.2021

18:00

ОДЮК – Арсенал

2 Ліга

27.02.2021

19:00

Кредмаш – Круть і Ко

2 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

28.01.2021

11:00

FERREXPO – Світловодськ

 

28.01.2021

12:00

Шраліс – Ягуар

1 Ліга

28.01.2021

13:00

ТАС – Адвокат

1 Ліга

28.01.2021

14:00

Кремінь – Джей Ті Ай

1 Ліга

28.01.2021

15:00

ОДЮК – Круть і Ко

2 Ліга

28.01.2021

16:00

Поло – Діліжанс

2 Ліга

28.01.2021

17:00

ВПУ-7 – Кредмаш

2 Ліга

28.01.2021

18:00

Оверком – Трансгаз

2 Ліга

28.01.2021

19:00

Марсель - Арсенал

2 Ліга

 

 

Дата

Початок

Матч

Ліга

 

ГРАНІТ

27.02.2021

12:00

Фортуна – Маяк-2

5 Ліга

27.02.2021

13:00

Зоря – Талант

4 Ліга

27.02.2021

14:00

Юність – ПрАТ Кременчукгаз

4 Ліга

27.02.2021

15:00

Прорив - Теплоенерго

4 Ліга

27.02.2021

16:00

Ізумруд – Кременчук

5 Ліга

27.02.2021

17:00

Інтер Авто – Н.Знамянка

3 Ліга

27.02.2021

18:00

1-й Віконний – Брест

3 Ліга

27.02.2021

19:00

Деївка – Кремінь АТО

3 Ліга

ГРАНІТ

28.01.2021

12:00

Локомотив – Стріт

3 Ліга

28.01.2021

13:00

Патріот – Світ спорту

5 Ліга

28.01.2021

14:00

Правий берег – Пронозівка

5 Ліга

28.01.2021

15:00

Рошен – Шершні

5 Ліга

28.01.2021

16:00

Олімп – Магія смаку

5 Ліга

28.01.2021

17:00

Колос – Чемпіон

4 Ліга

28.01.2021

18:00

Мегаспорт - ПП

4 Ліга

 

 

 

Дискваліфіковані:




Олександр Гринько (ПрАТ Кременчукгаз)

Сергій Лупінос (Оверком)

Назар Смага (Арсенал)

Олександр Шелестай (Кремінь АТО)

Максим Самко (Теплоенерго)

Ігор Приліпко (Колос)

Микола Демченко (Деївка)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад матчів з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.