.

Розклад матчів з футзалу (оновлено)

9 декабря 2020, 00:27 Автор: Administrator Просмотров: 1397 Комментариев: 0

 

Дата

Початок

Матч

 

 

ПОЛІТЕХНІК

12.12.2020

14:00

Поло –Кремяртекс

2 Ліга

12.12.2020

15:00

Кремінь – Ягуар

1 Ліга

12.12.2020

16:00

ОДЮК – Діліжанс

2 Ліга

12.12.2020

17:00

Марсель – ВПУ-7

2 Ліга

12.12.2020

18:00

Кредмаш – Трансгаз

2 Ліга

12.12.2020

19:00

FERREXPO – Джей Ті Ай

1 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

13.12.2020

12:00

Ягуар – Шарліс

1 Ліга

13.12.2020

13:00

Адвокат – ТАС

1 Ліга

13.12.2020

14:00

Джей Ті Ай – Кремінь

1 Ліга

13.12.2020

15:00

Світловодськ – FERREXPO

1 Ліга

13.12.2020

16:00

Динамо – Круть і Ко

2 Ліга

13.12.2020

17:00

Кремяртекс - Арсенал

2 Ліга

13.12.2020

18:00

Оверком – ВПУ-7

2 Ліга

 

 

Дата

Початок

Матч

 

 

ГРАНІТ

12.12.2020

11:00

Інтер Авто – Кремінь АТО

3 Ліга

12.12.2020

12:00

Рошен – Маяк-2

5 Ліга

12.12.2020

13:00

Правий берег – Кременчук

5 Ліга

12.12.2020

14:00

Олімп – Світ спорту

5 Ліга

12.12.2020

15:00

Магія смаку – Шершні

5 Ліга

12.12.2020

16:00

ПП – Колос

4 Ліга

12.12.2020

17:00

Талант – Чемпіон

4 Ліга

12.12.2020

18:00

ПрАТ Кременчукгаз – Мегаспорт

3 Ліга

12.12.2020

19:00

Н.Знамянка – Локомотив

3 Ліга

ГРАНІТ

13.12.2020

11:00

1-й Віконний – Стріт

3 Ліга

13.12.2020

12:00

Теплоенерго – Зоря

4 Ліга

13.12.2020

13:00

Прорив – Юність

4 Ліга

13.12.2020

14:00

Нафтохімік-В – Деївка

3 Ліга

13.12.2020

15:00

Пронозівка – Фортуна

5 Ліга

13.12.2020

16:00

Патріот – Ізумруд

5 Ліга

13.12.2020

17:00

Магія смаку – Світ спорту

Кубок

13.12.2020

18:00

Інтер Авто – Брест

Кубок

13.12.2020

19:00

Шершні – Маяк-2

5 Ліга

 

 

Дискваліфіковані:



Дмитро Галета (Інтер Авто)

Ренат Бешліу (Ізумруд)

Євген Голуб (Чемпіон)

Олександр Чернушенко (FERREXPO)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад матчів з футзалу (оновлено)
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.