.

«Кремінь» у меншості поступається «Вересу»

6 октября 2020, 17:03 Автор: Administrator Просмотров: 641 Комментариев: 0

«Кремінь»  у меншості поступається «Вересу»

Сьогодні, 6 жовтня, футболісти «Кременя» у Млинові зіграли з «Вересом» Рівне. Матч відбувся без глядачів. Кременчужани на початку другого тайму залишилися у меншості й у підсумку поступилися з рахунком 1:2.

«Верес» - «Кремінь» - 2:1 (1:1)

Голи: Сергійчук (45, з пенальті), Гончаренко (60) - Куліш (23)

«Верес»: Когут – Немчанінов, Мірошник, Гончаренко, Солдат, Петько (Кучеров, 85), Полюлях, Дахновський (Тимофієнко, 73), Гегедош (Соломка, 66), Пасіч, Сергійчук (Яременко, 73). Запасні: Ющишин, Бабійчук, Махнєв, Данилюк, Хоцяновський, Шестаков, Демчук, Гук. Головний тренер: Юрій Вірт

«Кремінь»: Олійник – Мягков, Зубков, Курелех, Чеботаєв, Білоус, Брюхов (Островський, 85), Геловані, Бичков (Луіз, 55), Сорокін (Галата, 70), Куліш. Запасні: Данкович, Молько, Кучеренко, Кривенко. Головний тренер: Олександр Головко

Вилучення: Зубков (59)

Головний арбітр: Кривоносов Микола (Київ), асистенти арбітри: Соботюк Сергій (Житомир), Суряк Юрій (Львів), 4-й арбітр: Блавацький Роман (Львів). Спостерігач арбітражу Біць Мирон (Львів)

Команду вдома у фан-зоні на стадіоні «Кремінь-Арена» підтримували вболівальники разом з президентом клубу . Й після кожного небезпечного моменту «вибухали» оплесками. До речі, на гру завітав ексгравець Назар Моцик, який лікується після травми.

Першими у матчі забили саме гравці «Кременя»: Чеботаєв з правого флангу віддав передачу у штрафну на Куліша, який з другої спроби відправив м’яч у ворота. Це перший гол для Станіслава Куліша в чемпіонаті, до цього він двічі відзначився у кубкових поєдинках.

- Кремінь передає вітання у фан-зону в Кременчук - сказав коментатор матчу в той час, як у Кременчуці заряджали та відзначали гол у ворота «Вереса».

За кілька хвилин подвоїти рахунок міг Сергій Білоус, проте м'яч пролетів над хрестовиною. До перерви «Кремінь» отримав гол у роздягальню. На останніх хвилинах матчу арбітр вгледів не гру в корпус у штрафному майданчику, а фол. Жовта картка полетіла в Зубкова й пенальті у ворота «Кременя». Сергійчук майстерно розвів м’яч й Олійника по різних кутах - 1:1.

У другому таймі господарі додали в активності. На 59 хвилині «Кремінь» залишився у меншості - другу жовту отримав Руслан Зубков. Небезпечний штрафний пішов виконувати Гегедош, який навісив на Мірошника - голкіпер Олійник перевів м’яч на кутовий. Гончаренко після удару Немчанінов ударом головою прошив Олійника - 2:1. «Кремінь» намагався відігратися, але в меншості складно було протистояти супернику.

11 жовтня о 16.00 «Кремінь» прийме «Прикарпаття» на стадіоні «Кремінь-Арена». У продаж поступили квитки за ціною 30-50 грн. Встигни придбати на сайті Esport.