.

«Перебуваємо у процесі формування»: головний тренер «Кременя» Олександр Головко

25 сентября 2020, 16:22 Автор: Administrator Просмотров: 363 Комментариев: 0

«Перебуваємо у процесі формування»: головний тренер «Кременя» Олександр Головко

 

 

Головний тренер ФК «Кремінь» Олександр Головко розповів Sport.ua про процес будівництва команди, а також наголосив на завданнях, які ставить перед своїми підопічними на поточний сезон.

 

- Пане Олександре, три тури позаду. Чи задоволені ви комплектацією команди? Можливо, плануєте ще когось підписати у це міжсезоння?

 

- Комплектували команду в стислі терміни, перед початком сезону. Не все що планували нам удалося. Деякі гравці вибирали між командами і, на жаль, зробили свій вибір не на нашу користь. Плануємо, що під час міжсезоння будуть зміни. Деякі гравці, які зараз в команді, скоріш за все, залишать ФК «Кремінь», але час покаже. Не будемо забігати наперед.

 

- На вашу думку, хто в команді є лідером на футбольному полі та поза ним?

 

- У нас ще немає повноцінної команди, адже перебуваємо у процесі формування. Формуємо команду через матчі чемпіонату. У нас зараз складний календар і за таких непростих умов у кожному матчі з'являються хлопці, які мають проявити лідерські якості. На даний момент нікого не хочу виділяти.

 

- Які завдання керівництво клубу поставило перед командою на цей сезон?

 

- Головне завдання, щоб ФК «Кремінь» став успішним клубом. Це стосується результатів команди, футбольної інфраструктури. Важливо, щоб нам вдалося демонструвати змістовний футбол, який приноситиме результат. На даний момент завдання - закріпитися в десятці, розвивати місцевих вихованців. Необхідно, щоб клуб був професіональним в багатьох аспектах.

 

- Які завдання ставите перед собою особисто? Яких результатів команда має досягнути, щоб ви були щасливими?

 

- Моє завдання — допомагати гравцям прогресувати, виходити на новий рівень у своєму розвитку. Важливо концентрувати увагу гравців на досягненні результату. Якщо будуть результати, то звертатимуть увагу на клуб і на гравців.

 

- На даний момент для вас головне - це результат чи якість гри?

 

- Ми зараз перебуваємо на етапі будівництва команди. З таким складом гравців працюємо з 15-20 серпня. Якість гри залежатиме від нашої складної роботи на тренуваннях і від виконавців, які є у команді. Результат — наслідок тренувальною та клубної роботи.

 

- Можете виділити команди, які є головними претендентами на медалі у цьому сезоні?

 

- Перша ліга зараз дуже сильна, чемпіонат цікавий. Всі команди більш менш рівні, прохідних матчів не буває. Наша команда намагатиметься прогресувати від матчу до матчу, ставитимемо перед собою завдання досягати позитивного результату у кожній грі, бажаного перемагати. Потім вже наприкінці чемпіонату подивимося у турнірну таблицю.

 

- Ви задоволені розвитком інфраструктури чи є якісь нагальні проблеми, які потребують вирішення?

 

- Якщо я погодився працювати в ФК «Кремінь», то це означає, що я врахував всі нюанси. Готовий з їхнім урахуванням досягати результату, щоб принести місту та клубу славу футбольного міста. Звісно, у клубу є певні проблеми з інфраструктурою. У першу чергу у нас немає газону з натуральним покриттям, граємо домашні матчі на штучному газоні. На мою думку, ключова проблема — відсутність якісного тренувального газону.

 

Ігор КРОХА, спеціально для Sport.ua


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Перебуваємо у процесі формування»: головний тренер «Кременя» Олександр Головко
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.