.

Реабілітолог Андрій Махно повернувся до «Кременя» майже через 20 років

25 сентября 2020, 11:51 Автор: Administrator Просмотров: 441 Комментариев: 0

Реабілітолог Андрій Махно повернувся до «Кременя» майже через 20 років

 

Двомісячна перерва через карантин й величезні навантаження під час рестарту та нового чемпіонату даються в знаки. Тут на допомогу приходять медичний персонал. «Кремінь» в цьому сезоні підсилив фахівець зі спортивної реабілітації Андрій Махно.

Андрій Махно 8 років працював закордоном, у Полтаві та Поліссі працював у штабі тренера Безсмертного.

У 2012 та 2016 р. разом з національною збірною України працював у тренерському штабі Фоменко й Шевченка. Працював у юнацькій та молодіжній збірній. Саме виклик на гру до Фінляндії в штабі Руслана Ротаня змусили Андрія пропустити перші ігри Кременя на виїзді.

 

Реабілітолог Андрій Махно повернувся до «Кременя» майже через 20 років

 

Перша домашня гра з Авангардом стала особливою для нашого реабілітолога, який повернувся до «Кременя» через 20 років. Першим записок у трудовій книжці Андрія Махна є футбольний клуб «Кремінь».

 

Реабілітолог Андрій Махно повернувся до «Кременя» майже через 20 років

 

Андрій Махно працював у молодіжній збірній України за Олександра Головка, й саме він покликав Андрія Станіславовича в команду.

 

- Нарешті повернувся додому... - поділився враженнями від роботи в «Кремені» фізіотерапевт Андрій Махно. - У «Кремінь» прийшов коли Яремченко був тренером у 1996 році, потім був Мурадян, Бєлих, ми якраз з ними вилетіли з Вищої ліги.

 

Самара, Коновальчук, Янковський, Чумак, Поляков - це були мої перші пацієнти. Мені тоді було лише 20 років, коли потрапив до команди звичайним масажистом.

 

Зараз у мене європейська ліцензія FIFA та UEFA з правом працювати в Україні та закордоном.

 

В Андрія Махна велика спортивна родина - кохана дружина та троє діток. Дружина займається танцями, вона чемпіонка світу та Європи, а найменший син навчається в академії «Кремінь» під керівництвом тренера Станіслава Торубари.

 

5 жовтня в молодіжної збірної розпочнеться збір в який викликають реабілітолога «Кременя» Андрія Махна. До списку головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня увійшли 24 футболісти, серед яких воротар полтавської «Ворскли» Дмитро Різник. Під час збору синьо-жовті мають зіграти два поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) – проти Румунії (9 жовтня в Києві) та Північної Ірландії (13 жовтня в Баллімені).


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Реабілітолог Андрій Махно повернувся до «Кременя» майже через 20 років
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.