.

«Кремінь» поступається «Гірник-Спорту» в дербі Полтавщини

21 сентября 2020, 18:08 Автор: Administrator Просмотров: 851 Комментариев: 0

Сьогодні, 21 вересня, футбольний клуб «Кремінь» зіграв у Горішніх Плавнях проти місцевого «Гірник-Спорту». Кременчужани поступилися супернику з рахунком 2:0.

«Гірник-Спорт» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Батюшин 65, Герт 87

«Гірник-Спорт»: Ситников, Шопін, Калугін, Карась, Герт, Мурза, Семенів (Чередниченко, 59), Чепелюк, Батюшин (к), Гоменко (Твердохліб Є., 46), Збунь (Герасимець, 85). Запасні: Жмурко, Черниш, Сухомов, Малишкін, Петрусенко. Головний тренер: Ігор Жабченко

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Головко (Бородай, 10, Кривенко, 56), Курелех, Чеботаєв, Бичков, Геловані (Галата, 82), Зубков, Островський (Білоус, 46), Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Закорський, Брюхов, Молько, Кучеренко. Головний тренер: Олександр Головко

Головний арбітр: Артем Михайлюк (Київ)

Асистенти: Богдан Хіміч, Сергій Старча (Київ)

4-й арбітр Павло Плешко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Євген Котенко (Суми)

Для «Гірник-Спорту» цей матч був першим домашнім, майже без глядачів та табло (не встигли реконструювати). У матчі обидві команди по черзі володіли перевагою та створювали моменти.

Непогано двічі стріляв Герт, а у «Кременя» відзначався Куліш. Після перерви «гірники» додали: удар Збуня відбив Олійник, а у гостей зі штрафного прострілив Геловані. На 65 хвилині господарі виконали штрафний метрів з 23-х.

Батюшин обвів стінку й відкрив рахунок у матчі - 1:0. Шанс відновити паритет в матчі мав Куліш, який зі стандарту пробив повз штангу воріт «Гірник-Спорту». Другий гол кремечужани також пропустили зі штрафного. Герт потужно вистрілив в ближній кут – 2:0. До речі, гол у ворота «Кременя» у виконанні Андрія Герта - найкращий у турі. Перша перемога в чемпіонаті «гірників» та перша поразка для «Кременя» в чемпіонаті.

У підсумку «Кремінь» посідає 8 сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі 4 очки. А «Гірник-Спорт» також має в активі 4 очки, але через різницю забитих та пропущених — на 4 місці.