.

Сергій Свистун про рестарт чемпіонату та останній матч на посаді головного тренера «Кременя»

14 августа 2020, 11:57 Автор: Administrator Просмотров: 479 Комментариев: 0

Сергій Свистун про рестарт чемпіонату та останній матч на посаді головного тренера «Кременя»

 

У матчі з «Металістом 1925» Сергій Свистун провів заключний матч на посту головного тренера МФК «Кремінь». Зауважимо, що Сергій Свистун став першим та останнім тренером міського футбольного клубу. Сергію Володимировичу довелося в кризовій ситуації готувати команду до чемпіонату. Нагадаємо, що взимку 2020 року на пост головного тренера був призначений Володимир Прокопіненко, але після його бажання покинути команду, «Кремінь» втретє очолив Сергій Свистун. Йому довелося з нуля будувати команду (в команді зі старого складу залишалося троє гравців не основного складу). Команду з місцевих гравців сформували майже за кілька тижнів, проте карантин вніс свої корективи й наставнику вдруге довелося перебудовувати команду за короткий термін.

 

 

- Гра сподобалася й водночас ні. Було багато помилок з нашого боку. Наче почали сміливо, потім помилки, які призвели до пропущених м'ячів. Але я все одно зайшов у роздягальню й привітав хлопців з закінченням чемпіонату. Задачу, яку ставили перед нами - виконали й залишилися у Першій лізі. Тепер треба продовжувати далі.

 

- Сергій Володимирович, після нового року Вам випала задача двічі будувати команду з нуля (до та після карантину-ред.). Як оцінюєте сезон після рестарту чемпіонату?

 

- Після карантину готувалися в турбо режимі. Весною також довелося будувати команду за умови тих умов, які в нас були (команда була на межі зникнення - ред.). Добре, що Сергій Володимирович (Сергій Ковнір новий власник клубу - ред.) взяв команду й побачили хоч якесь фінансування.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Сергій Свистун про рестарт чемпіонату та останній матч на посаді головного тренера «Кременя»
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.