11 июля 2020, 18:56 Автор: Administrator Просмотров: 435 Комментариев: 0

Футболісти «Кременя» у меншості поступаються «Прикарпаттю» з рахунком – 2:1.

«Прикарпаття» - «Кремінь» - 2:1

Голи: Семотюк 63, Барчук 82 – Сула 20 (н/п), Сула 22

«Прикарпаття»: Вульчин, Борисевич, Пастух (Бочкур, 46), Француз, Сікач (Шпирка, 46), Воробчак, Семотюк, Вацеба (Геник, 76), Сондей (Кузьмин, 35), Дитко (Цюцюра, 46), Барчук. Запасні: Новак, Василів, Дербах, Януш, Павлюк, Хома. Головний тренер: Володимир Ковалюк

«Кремінь»: Олійник, Бичков, Курелєх, Головко, Дмитрієв (Черниш, 84), Литвяк, Моцик (Фхакадзе, 46), Лобода (Закорський, 54), Мурашов (Кривенко, 70), Козлов (Білоус, 46), Сула. Запасні: Пилипенко, Янаков. Головний тренер: Сергій Свистун

Попередження: Вульчин (19), Бочкур (48), Борисевич (66) - Литвяк (13), Кривенко (81).

Вилучення: Олійник (50, удар суперника)

Арбітр - Євген Цибулько (Черкаська обл.)

Асистенти арбітра - Євген Гашков (Чернівці),

Михайло Юхименко (Луцьк)

Четвертий арбітр - Іван Салаш (Калуш)

Спостерігач арбітражу УАФ - Микола Даневич (Київ)

З турнірної точки зору матч важливий для обох команд й вважався грою за 6 очок. «Кремінь» перед грою дозаявив 22-річного півзахисника Джаба Фхакадзе, але залишився без Анатолія Клюса, який у попередньому матчі отримав травму. У «Прикарпаття» через дискваліфікацію не міг допомогти півзахисник Тарас Бойко.

На початку гри господарі зупиняючи контратаку «Кременя» збили форварда. Арбітр призначив «точку», але Дмитро Сула пробив повз ворота. За хвилину Дмитро реабілітувався: Сула отримав передачу з правого флангу від Лободи, і той же Сула й у падінні головою переправив м'яч повз голкіпера - 0:1.

«Кремінь» контролював гру до 51 хвилини. Після подачі кутового «Кремінь» вибив м'яч зі своєї штрафної, але свисток арбітра й голкіпер Андрій Олійник побачив пряму червону картку. На відеоповторі важко було розібрати, що відбулося в той момент. Капітан кременчужан вже після матчу розказав, що відчув поштовх у спину й повернувшись ненароком зробив крок на гравця. У воротах Олійника замінив Владислав Закорський, а команда залишилася у меншості.

Господарі одразу активізувалися. Семотюк отримав передачу від Вацеби й з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут - 1:1. Цюцюра за хвилину міг збільшити перевагу, але Владислав Закорськийй зреагував на удар. Під завісу матчу «Прикарпаття» поставило остаточну крапку в матчі.

Спочатку після удару Цюцюри з порожніх воріт м'яч виніс захисник «Кременя» Курелєх, але другим темпом після навісу Кузьмина Барчук переправив м'яч у ворота - 2:1. За 7 турів до завершення чемпіонату «Кремінь» залишається на 13 сходинці турнірної таблиці.

Капітан кременчужан про видалення з поля, яке залишило команду в меншості.

"Віддали перемогу команді, яка не створила моментів": коментарі Артема Козлова, Влада Закорського та Дмитра Сули

Наступний матч «Кремінь» зіграє вдома проти «Миколаєва». Матч відбудеться 15 липня о 18.00 на стадіоні «Кремінь-Арена».