.

Як головний тренер «Кременя» Сергій Свистун змінив військові чоботи на кросівки й одразу забив

8 июля 2020, 23:18 Автор: Administrator Просмотров: 447 Комментариев: 0

Як головний тренер «Кременя» Сергій Свистун змінив військові чоботи на кросівки й одразу забив

 

Головний тренер Сергій Свистун з перших днів відродження футбольного клубу «Кремінь». За цей час наставник маже весь час перебуває з командою, не рахуючи кілька років роботи у «Ворсклі». Сергій Володимирович з кременчуцькою командою у час злетів та час падінь. Цієї зими Свистун прийняв знекровлену команду, як фінансово так і враховуючи кадровий потенціал (в команді зі старого складу залишилися лише 4 футболісти).

 

Отримавши фінансову підтримку й віру в команду «Кремінь» стає «грозою лідерів» «вигризаючи» очки в кожному матчі.

 

Журналісти «Кременчуцьких новин» поспілкувалися про спортивний шлях Сергія Свистуна та сьогоднішній розклад в команді.

 

Сергій Володимирович розповів, як у дитинстві з мамою приїхали до Харкова, щоб підтримати старшого брата Павла, який намагався поступити до спортивного інтернату. 12-річний Сергій поступив, а ось його братові через погані оцінки не вдалося залишитися у Харкові.

 

- Тоді треба було не лише добре грати, а й добре навчатися. У кого були погані оцінки, того навіть на збори не брали – розповів Сергій Свистун.

 

Після служби в армії Сергій Володимирович одразу повернувся на поле. Без можливості адаптуватися, він змінив військові чоботи на кросівки й одразу забив. Відсутність часу на тренування дали про себе знати у вигляді травм.

 

Про те кого Сергій Володимирович вважає кращим футболістом, відродження «Кременя» у 2003 році та підтримку вболівальників дивіться у сюжеті.

 

Видео: Кременчуцькі новини

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Як головний тренер «Кременя» Сергій Свистун змінив військові чоботи на кросівки й одразу забив
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.