.

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу

11 июня 2020, 15:10 Автор: Administrator Просмотров: 372 Комментариев: 0

Зимовий турнір з футзалу закінчився. Остаточні результати матчів та таблиці Ліг

Турнірна таблиця Чемпіонату

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Геологія

16

14

1

1

92-35

43

2

Шарліс

16

11

0

5

85-57

33

3

Джей Ті Ай

16

10

1

5

60-43

31

4

Транзит Сервіс

16

8

3

5

67-51

27

5

ВПУ-Дружба

16

8

2

7

62-45

26

6

ВОХР-НПЗ

16

7

1

8

62-60

22

7

Ягуар

16

5

4

7

66-57

19

8

Кремінь Ю

16

2

0

14

47-114

6

9

Кремінь 2003

16

1

0

15

50-129

3

                                           

Кращий бомбардир:

Дмитро Лавський (Геологія) - 18

Кращий гравець:

Назар Хрієнко (Джей Ті Ай)

Кращий воротар:

Арсеній Поляков (Шарліс)

 

Турнірна таблиця  2 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Світловодськ

19

14

4

1

102-40

46

2

АТП-15307

19

14

4

1

105-45

46

3

Оверком

19

14

2

3

85-45

44

4

Трансгаз

19

12

2

5

91-41

38

5

Поло

19

8

2

9

59-58

26

6

Діліжанс

19

8

2

9

52-68

26

7

Кремінь-2004

19

7

2

10

65-81

23

 

За результатом «Золотого матчу» «АТП-15307» - «Світловодськ» (0:2) переможцем ліги стала команда «Світловодськ».

Кращий гравець:

Василій Квіташ (Світловодськ)

Кращий воротар:

Дмитро Апін (Оверком)

 Кращий бомбардир:

Максим Шаманський (АТП-15307) – 29

Спеціальним призом  Станіславом Кузьменко ветераном Кременчуцького футболу  нагороджується воротар «Світловодська» Іванушко Олександр.

 

 

Турнірна таблиця  3 Ліга

1

Круть і Ко

18

10

1

7

80-59

31

2

1-й Віконний

18

9

0

9

77-67

27

3

Кредмаш

18

7

2

9

69-79

23

4

Динамо

18

6

0

12

55-68

18

5

Солониця

18

4

0

14

55-101

12

6

ФСК Піщане

18

3

1

14

43-102

10

7

Олімпік

13

0

0

13

15-103

0

 

Кращий бомбардир:

Сергій Лобов (Кредмаш) – 27

Кращий гравець:

Віктор Гаркавий (Круть і Ко)

Кращий воротар:

Віталій Маньківський (1-й Віконний)

 

 

Турнірна таблиця  4 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Олександрія

22

18

1

3

160-80

55

2

Н.Знамянка

22

17

2

3

155-63

53

3

Нафтохімік-В

22

14

2

6

98-70

44

4

Граліан

22

13

4

5

111-76

43

5

Імпульс

22

12

0

10

94-82

36

6

Локомотив

22

11

2

9

81-88

35

7

Інтер Авто

22

10

3

9

100-77

33

8

Стріт

22

10

1

11

72-89

31

9

Креммясо

22

9

1

12

100-109

28

10

Брест

22

4

0

18

85-143

12

11

ОДЮК

22

3

1

18

72-171

10

12

Кремінь АТО

22

1

3

18

56-136

6

 

Бомбардири:

Валентин Цвелих (Олександрія) - 64

Андрій Кривченко (Н.Знамянка) – 42

Антон Кухта (Інтер Авто) – 34

 

 

Турнірна таблиця  5 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Укрторгтранс

20

16

2

2

100-44

50

2

Зоря

20

14

3

3

101-72

45

3

Мегаспорт

20

11

5

4

91-55

38

4

Чемпіон

20

10

1

9

90-91

31

5

Марсель

20

9

2

9

109-89

29

6

Сокол

20

8

4

8

80-90

28

7

Талант

20

8

2

10

75-71

26

8

Світанок

20

8

1

11

75-85

25

9

Прорив

20

6

1

13

79-111

19

10

Юність         

20

5

2

13

79-112

17

11

Титан

20

3

1

16

79-131

10

12

Командор

5

0

0

5

10-21

0

 

 

Бомбардири:

Владислав Жениленко (Марсель) – 32

Євгеній Коваленко (Чемпіон) – 28

Євгеній Гуцу (Мегаспорт) – 26

 

 

Турнірна таблиця 6 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Теплоенерго

22

19

1

2

130-58

58

2

Світ спорту

22

17

2

3

128-43

53

3

Мобі Опт

22

15

1

6

159-83

46

4

Магія смаку

22

14

0

8

109-71

42

5

Каріатида

22

12

4

6

96-74

40

6

ПБК

22

13

1

8

105-84

40

7

АКБ-Лінк

22

8

4

10

79-78

28

8

Олімп

22

8

3

11

83-72

27

9

Крем Агро

22

6

2

14

75-82

20

10

Шершні

22

4

4

14

73-122

16

11

Ізумруд

22

3

1

18

36-155

10

12

Н.Знамянка-2

22

1

1

20

51-202

4

 

Бомбардири:

Арман Мартиросян (Мобі Опт) – 53

Владислав Зубченко (Каріатида) – 36

Денис Пушкеля (Теплоенерго) – 35

Ігор Пилипенко (Магія смаку) – 34

 

 

Чемпіонат Ветеранів

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

СелЛок

8

7

0

1

44-17

21

2

Інтер Авто

8

5

2

1

45-24

17

3

Іль Тан

8

4

2

2

51-34

14

4

Гарант

8

1

1

6

20-36

4

5

Градизьк

8

0

1

7

19-68

1

 

Кращий бомбардир:

Сергій Селезньов (Іль Тан) – 18

Кращий воротар:

Володимир Чирочка (Інтер Авто)

Кращий гравець:

Володимир Хлань (СелЛок)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.