.

«Треба завершувати цей чемпіонат»: директор «Кременя» Андрій Недяк

14 мая 2020, 19:57 Автор: Administrator Просмотров: 561 Комментариев: 0

 

Директор міського футбольного клубу «Кремінь» Андрій Недяк розповів про фінансовий стан команди та поділився, що після виходу команд з карантину важливо думати про відновлення нового чемпіонату у новому форматі, який допоможе клубам пережити фінансову скруту.

 

Про завершення сезону та експериментальну Першу лігу

 

Сьогодні такий час коли разом з Українською асоціацією футболу (УАФ), Українською Прем'єр-лігою (УПЛ) та Професіональною футбольною лігою (ПФЛ) у діалозі вирішується питання продовження чемпіонату. Цей діалог мав відбутися на початку запровадження карантину. Зараз необхідно думати, як зберегти футбол. На мою думку, це проблема з визначенням місць в УПЛ, саме для команд, які будуть грати в Лізі Європи. Також для команд Першої ліги, які претендують на підвищення в класі.

 

Думаю, що необхідно дограти чемпіонат та визначити саме «шестірки» команд в УПЛ та Першої ліги, для інших команд чемпіонат мають завершити. Й думати як розпочати новий повноцінний чемпіонат. Ми думаємо як завершити цей й не думаємо, що витрачаємо всі сили на завершення чемпіонату. При цьому футболісти зараз не готові повноцінно грати, тих тренувань які вони проводили недостатньо, у будь-якому разі буде море травм.

 

Для вирішення цього питання необхідний діалог УАФ, УПЛ та ПФЛ. Дай бог, щоб цей діалог був. Знаєте, я підтримую в цьому плані Резніченка з Оболоні, який сказав, що УПЛ зараз у нас окрема держава, федерація окремо, а ПФЛ - придаток до футболу. Зараз на нас дивляться з того боку, що хто увійде у Вищу лігу, а хто увійде у Першу лігу.

 

На мою думку, я б визначив хто увійде у Прем'єр-лігу, де краще б було 16 команд. 6 команд Першої ліги, які цього року подали документи на ліцензування, їх фінансова база та інфраструктура набагато цікавіша за половину команд УПЛ.

 

Наступний сезон 2020-2021 у Першій лізі я б зробив експериментальним: 20 команд, де зараз ніхто не вилітає, а ще додаються 6 команд з Другої ліги, по три з кожної зони. А лігу поділити на дві зони.

 

Ні для кого не секрет, що цього року економічний стан усіх клубів не буде відповідати тому, що вони хотіли.

 

Завершити чемпіонат й визначити команди, які претендують на вихід в УПЛ. Й наприкінці червня ПФЛ, зважаючи на стан в країні, визначатися з форматом змагань наступного сезону.

 

Про фінансовий стан «Кременя»

 

Фінансовий стан футбольного клубу «Кремінь» дуже важкий. Ми не готові на сьогодні, навіть коли відновиться тренування, розпочати ПЛР-тестування на коронавірус. Ми всі розуміємо, що є великі фінансові проблеми в бюджеті нашого міста (фінансова «дірка» в бюджеті Кременчука складає близько 70 млн грн – ред.). У місті спонсорів немає, є лише один чоловік, не будемо поки називати його ім’я, який проявляє інтерес, щоб була команда. Ми поки чекаємо… він протягом десяти днів ще спілкуватиметься з керівництвом нашого міста. Щоб дай бог у нашому місті залишилася футбольна команда «Кремінь».

 

Чутки, що футбольний клуб «Кремінь» знімається з чемпіонату, то про це ніхто не заявляв і не буде заявляти. Навіть якщо, не дай бог, футбольний клуб «Кремінь», буде зніматися з чемпіонату, то будуть подані офіційні документи.

 

Також будемо чекати на рішення ПФЛ, яке приймуть на днях, без врахування амбіцій деяких команд та з врахуванням, щоб ми повноцінно розпочали новий чемпіонат.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Треба завершувати цей чемпіонат»: директор «Кременя» Андрій Недяк
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.