.

Змагання у ДЮФЛУ можуть завершитися достроково

11 мая 2020, 23:59 Автор: Administrator Просмотров: 416 Комментариев: 0

 

У Будинку футболу відбулося засідання робочої групи щодо можливого продовження або зупинки чемпіонату України у змаганнях ДЮФЛ у зв'язку із ситуацією з поширенням COVID-19.

 

У роботі зібрання взяли участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, президент ДЮФЛУ Віталій Борт, перший віце-президент ДЮФЛУ Станіслав Кочубинський, виконавчий директор ДЮФЛУ Юрій Жабинський, віце-президент ДЮФЛУ Валерій Золотухін, віце-президент ДЮФЛУ, директор дитячої академії «Динамо» Олександр Іщенко та наставник академії «Шахтаря» Ігор Леонов.

 

Враховуючи призупинку всіх спортивних змагань на території України й карантинні заходи, які були застосовані Кабінетом Міністрів України в рамках боротьби з поширенням коронавірусу, розглядалося питання доцільності продовження чемпіонату України в ДЮФЛ у сезоні-2019/2020. Керівництво асоціації проводить регулярні консультації з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством освіти і науки України, тому, враховуючи ситуацію, вніс пропозицію не поновлювати чемпіонат України в ДЮФЛ.

 

- Без сумніву, під час пандемії і карантину ми не маємо права ризикувати здоров'ям дітей. Тому, керуючись підсумками переговорів з міністерствами, ми не можемо продовжувати чемпіонат України в ДЮФЛ, до закінчення якого командам залишилось провести сім турів. Ми приймаємо таке рішення, враховуючи недавній досвід таких країн, як Португалія та Італія, які теж не будуть поновлювати футбольні сезони в дитячих лігах. Крім того, до 1 вересня відкладаються всі матчі національних юнацьких збірних України. Але, якщо ситуація з пандемією COVID-19 покращиться, ми зможемо розглянути можливість у вересні розпочати новий футбольний сезон у дитячо-юнацькому футболі, - наголосив Вадим Костюченко.

 

Усі результати, які були зафіксовані в турнірних таблицях чемпіонату ДЮФЛУ на момент зупинки змагань, залишаються незмінними й заморожуються. Призери та команди, які залишають чемпіонат, у цьому сезоні, враховуючи ситуацію, визначатися не будуть.

 

Рішення робочої групи щодо зупинки чемпіонату України в ДЮФЛ найближчим часом розгляне Виконком ДЮФЛУ, після чого воно набере офіційного статусу.

 

У разі зупинки змагань вихованці «Кременя» займуть такі місця в своїх вікових категоріях. 

 

Найменші вихованці «Кремінь» U-14 завершив осінню частину чемпіонату в середині турнірної таблиці. В останній зустрічі, 9 листопада, «Кремінь» розділив очки з «Зіркою» Кропивницький.

 

  

«Кремінь» U-15 з 17 очками посів 4 сходинку в турнірній таблиці. 

 

  

«Кремінь» U-16 завершив осінню частину чемпіонату з 12 очками в активі, це 7 місці в турнірній таблиці. 

 

 

Найстарші гравці - «Кремінь» U-17 після домашньої перемоги у грі з харківським «Металістом-1925» - 2:1, посів 8 сходинку в турнірній таблиці. 

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Змагання у ДЮФЛУ можуть завершитися достроково
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.