.

У Будинку футболу обговорили розробку протоколу поетапного виходу клубів з карантину

7 мая 2020, 21:28 Автор: Administrator Просмотров: 213 Комментариев: 0

У Будинку футболу обговорили розробку протоколу поетапного виходу клубів з карантину

Остаточного рішення поки немає

 

Сьогодні в Будинку футболу під головуванням перших віце-президентів Української асоціації футболу Олега Протасова й Вадима Костюченка відбулася нарада щодо розробки медичного протоколу, який регулюватиме вихід клубів із карантину. У зустрічі також узяли участь представники Комітету арбітрів УАФ та Спортивно-медичного комітету УАФ, УПЛ, ПФЛ і футбольної профспілки.

 

Учасники зібрання обговорили різні аспекти й варіанти відновлення тренувального процесу в клубах та обов’язкові вимоги, які потрібно буде виконувати футболістам, тренерам, адміністраторам і співробітникам ФК. Також відбулося попереднє обговорення частини протоколу, яка стосується відновлення матчів чемпіонату й Кубку України. Фінальний документ буде затверджено після врахування всіх ключових медичних вимог і погодження з Міністерством охорони здоров’я України.

 

Коментуючи підсумки наради, перший віце-президент УАФ Олег Протасов нагадав, що Кабінет Міністрів України дозволив із 12 травня відновити групові тренування в клубах на закритих базах. Забезпечення необхідних умов для проведення таких тренувань зараз є пріоритетом номер один.

 

- Сьогодні обговорили з колегами, як клуби мають діяти в рамках медичного протоколу, що розробляється. Очевидно, що доведеться провести тестування всіх футболістів і співробітників клубів, які будуть залучені до тренувального процесу. Звичайно, ми не можемо брати на себе всю відповідальність щодо погодження такого протоколу, тому тісно співпрацюємо у цьому напрямку з МОЗ і чекаємо погодження від міністерства. Усі ми сподіваємося, що пандемія піде на спад, і ми зможемо відновити повноцінне футбольне життя України, - зазначив Олег Протасов.

 

«Ми чекаємо постанови кабінету міністрів із роз’ясненням усіх деталей пом’якшення карантину, аналізуємо її, перевіряємо наш проект протоколу на предмет відповідності всім вимогам і надсилаємо його у клуби. Окремий протокол буде передано суддівському корпусу», - розповів про механізм початку виходу футболу з карантину Вадим Костюченко.

 

За його словами, далі УАФ на наступному тижні проведе моніторинг щодо того, як клуби виконують протокол, чи розпочали тренування, з якими складнощами зіткнулися на цій стадії. На основі цих даних та даних від МОЗ щодо розвитку пандемії будуть розроблятися наступні вимоги щодо відновлення матчів чемпіонату та Кубку України.

 

- Усю цю інформацію буде систематизовано й передано 27 травня УЄФА - на цю дату заплановане чергове засідання виконкому організації, де будуть ухвалюватися проміжні рішення щодо національних чемпіонатів і єврокубків сезону-2019/2020, - зазначив Вадим Костюченко.

 

Необхідність проведення обов’язкового тестування всіх футболістів і співробітників клубів підтвердив і голова Спортивно-медичного комітету УАФ В’ячеслав Попов.

 

- Сьогодні на нараді ми приділили увагу розробці необхідного для відновлення тренувального процесу медичного протоколу з урахуванням відповідних рішень уряду, а також досвіду Італії, Німеччини й Іспанії. Протокол буде поділено на кілька частин. На першому етапі важливо погодити всі основні моменти саме щодо відновлення тренувань, зокрема, обов’язкового тестування всіх учасників процесу від клубів. Пізніше протокол буде доповнено з урахуванням необхідних вимог до початку матчів чемпіонату. Звичайно ж, головними в цьому протоколі є питання діагностики захворювання - перед початком тренувань і за два-три дні до кожного матчу. Загалом тестування в таких масштабах - дуже дорогий захід. Окрім того, є проблема з лабораторним забезпеченням процесу тестування, - розповів В'ячеслав Попов.

 

Пресслужба Української асоціації футболу


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » У Будинку футболу обговорили розробку протоколу поетапного виходу клубів з карантину
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.