.

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу

19 марта 2020, 20:41 Автор: Administrator Просмотров: 1024 Комментариев: 0

 

 

Турнірна таблиця Чемпіонату

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Геологія

16

14

1

1

92-35

43

2

Шарліс

16

11

0

5

85-57

33

3

Джей Ті Ай

16

10

1

5

60-43

31

4

Транзит Сервіс

16

8

3

5

67-51

27

5

ВПУ-Дружба

16

8

2

7

62-45

26

6

ВОХР-НПЗ

16

7

1

8

62-60

22

7

Ягуар

16

5

4

7

66-57

19

8

Кремінь Ю

16

2

0

14

47-114

6

9

Кремінь 2003

16

1

0

15

50-129

3

                                           

Кращий бомбардир:

Дмитро Лавський (Геологія) - 18

Кращий гравець:

Назар Хрієнко (Джей Ті Ай)

Кращий воротар:

Арсеній Поляков (Шарліс)

___________________________

Назар Хрієнко (Джей Ті Ай) – 18

Кирило Смірнов (Геологія) - 15

Дмитро Мовчан (Кремінь Ю) – 15

 

 

Турнірна таблиця  2 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Світловодськ

19

14

4

1

102-40

46

2

АТП-15307

19

14

4

1

105-45

46

3

Оверком

19

14

2

3

85-45

44

4

Трансгаз

19

12

2

5

91-41

38

5

Поло

19

8

2

9

59-58

26

6

Діліжанс

19

8

2

9

52-68

26

7

Кремінь-2004

19

7

2

10

65-81

23

 

За результатом «Золотого матчу» «АТП-15307» - «Світловодськ» (0:2) переможцем ліги стала команда «Світловодськ».

 

Кращий гравець:

Василій Квіташ (Світловодськ)

Кращий воротар:

Дмитро Апін (Оверком)

 Кращий бомбардир:

Максим Шаманський (АТП-15307) – 29

Спеціальним призом  Станіславом Кузьменко ветераном Кременчуцького футболу  нагороджується воротар «Світловодська» Іванушко Олександр.

 

_________________________________

Констянтин Мороз (Трансгаз) – 27

Олексій Шаповал (Трансгаз) - 18

Єгор Головченко (Кремінь-2004) – 16

 

 

Турнірна таблиця  3 Ліга

1

Круть і Ко

18

10

1

7

80-59

31

2

1-й Віконний

18

9

0

9

77-67

27

3

Кредмаш

18

7

2

9

69-79

23

4

Динамо

18

6

0

12

55-68

18

5

Солониця

18

4

0

14

55-101

12

6

ФСК Піщане

18

3

1

14

43-102

10

7

Олімпік

13

0

0

13

15-103

0

 

Кращий бомбардир:

Сергій Лобов (Кредмаш) – 27

Кращий гравець:

Віктор Гаркавий (Круть і Ко)

Кращий воротар:

Віталій Маньківський (1-й Віконний)

________________________________

Роман Сташкевич (Круть і Ко) - 21

Богдан Волосян (Солониця) – 20

Владислав Редун (Круть і Ко) - 17

 

 

Турнірна таблиця  4 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Олександрія

21

17

1

3

150-80

52

2

Н.Знамянка

21

16

2

3

139-59

50

3

Граліан

21

13

4

4

107-71

43

4

Нафтохімік-В

21

13

2

6

89-64

41

5

Імпульс

21

12

0

9

88-73

36

6

Локомотив

21

10

2

9

76-84

32

7

Інтер Авто

21

9

3

9

100-77

30

8

Креммясо

21

9

1

11

96-93

28

9

Стріт

21

9

1

11

72-89

28

10

Брест

21

4

0

17

85-143

12

11

ОДЮК

21

3

1

17

72-171

10

12

Кремінь АТО

21

1

3

17

56-126

6

 

Бомбардири:

Валентин Цвелих (Олександрія) - 60

Андрій Кривченко (Н.Знамянка) – 38

Антон Кухта (Інтер Авто) – 34

 

 

Турнірна таблиця  5 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Укрторгтранс

19

15

2

2

100-44

47

2

Зоря

20

14

3

3

101-72

45

3

Мегаспорт

19

11

4

4

87-51

37

4

Чемпіон

19

9

1

9

83-88

28

5

Сокол

19

8

4

7

77-83

28

6

Марсель

19

8

2

9

95-89

26

7

Талант

19

8

1

10

71-67

25

8

Світанок

19

8

0

11

71-81

24

9

Прорив

19

6

1

12

74-97

19

10

Юність         

19

5

1

13

75-108

16

11

Титан

19

3

1

15

79-131

10

12

Командор

5

0

0

5

10-21

0

 

Команда «Командор» знялася зі змагань. Згідно регламенту змагань, якщо команда зіграла менше 50% матчів результати ігор анулюються, а індивідуальна статистика гравців та дисциплінарні санкції зберігаються.

Рішенням КДК було прийнято за порушення правил гри зарахувати команді «Укрторгтранс» в матчі 02.02.2020 «Світанок» - «Укрторгтранс» технічну поразку, а команді «Світанок» технічну перемогу.

Бомбардири:

Владислав Жениленко (Марсель) – 27

Євгеній Коваленко (Чемпіон) – 26

Євгеній Гуцу (Мегаспорт) – 26

Владислав Бужинський (Прорив) – 25

Євген Астахов (Талант) - 25

 

 

Турнірна таблиця 6 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Теплоенерго

22

19

1

2

130-58

58

2

Світ спорту

21

16

2

3

116-43

50

3

Мобі Опт

21

14

1

6

148-81

43

4

Каріатида

21

12

4

5

96-62

40

5

Магія смаку

21

13

0

8

109-71

39

6

ПБК

21

12

1

8

105-84

37

7

АКБ-Лінк

21

8

4

9

79-78

28

8

Олімп

21

8

3

10

83-72

27

9

Крем Агро

21

6

2

13

75-82

20

10

Шершні

21

3

4

14

73-122

13

11

Ізумруд

22

3

1

18

36-155

10

12

Н.Знамянка-2

21

1

1

19

49-191

4

 

Бомбардири:

Арман Мартиросян (Мобі Опт) – 50

Владислав Зубченко (Каріатида) – 36

Денис Пушкеля (Теплоенерго) – 35

Ігор Пилипенко (Магія смаку) – 34

 

 

Чемпіонат Ветеранів

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

СелЛок

8

7

0

1

44-17

21

2

Інтер Авто

8

5

2

1

45-24

17

3

Іль Тан

8

4

2

2

51-34

14

4

Гарант

8

1

1

6

20-36

4

5

Градизьк

8

0

1

7

19-68

1

 

Кращий бомбардир:

Сергій Селезньов (Іль Тан) – 18

Кращий воротар:

Володимир Чирочка (Інтер Авто)

Кращий гравець:

Володимир Хлань (СелЛок)

 

_______________________________

Андрій Беляєв (Інтер Авто) – 12

Станіслав Шишкін (Інтер Авто) - 10

Олександр Стеценко (Іль Тан) – 10

Ігор Гуменюк (СелЛок) - 10


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.