.

«Кремінь» пішов у вимушену відпустку

17 марта 2020, 19:00 Автор: Administrator Просмотров: 505 Комментариев: 0

Виконком Української асоціації футболу поставив на паузу всі чемпіонати з футболу в Україні

 

На період карантину з 18 березня до 3 квітня, футбольний «Кремінь» зупинив спортивно-функціональну діяльність. 

 

Футболістів відпустили додому ще 16 березня, щоб вони встигли доїхати додому, адже з 18 березня діє заборона на переміщення через залізничне та автобусне сполучення. Гравці будуть вдома індивідуально підтримувати форму. 

 

Сьогодні на засіданні Виконкому Української асоціації футболу прийнято рішення про призупинення чемпіонатів України. Рішення передбачає призупинення турнірів на території України з 18 березня. 

 

- Виконком УАФ прийняв рішення зобов'язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня 2020 року до прийняття іншого рішення з даного питання з урахуванням рішень відповідних органів державної влади та рекомендацій УЄФА — призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня. - йдеться у повідомленні УАФ.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Кремінь» пішов у вимушену відпустку
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.