.

"Круть і Ко" переможець 3 Ліги та інші результати матчів з футзалу

27 февраля 2020, 12:34 Автор: Administrator Просмотров: 936 Комментариев: 0

"Круть і Ко" переможець 3 Ліги та інші результати матчів з футзалу

"Круть і Ко" переможець 3 Ліги та інші результати матчів

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

22.02.2020

 

Динамо – 1-й Віконний

(Кунєв-3, Грубась-2, Козубенко – Фатеєв, Кірпа, Кучма)

6:3

3 Ліга

22.02.2020

 

Шарліс – Кремінь-2003

(Диндіков-4, Гориславець-3, Галата О.-2, Ніколаєв – Єщенко, Кузьменко, Комаров, Гарасенко )

10:4

1 Ліга

22.02.2020

 

Діліжанс – Світловодськ

(Павлуша – Мисяк-2, Обертас, Степанчук)

1:4

2 Ліга

22.02.2020

 

Поло – Кремінь-2004

(Кулик)

1:0

2 Ліга

22.02.2020

 

Трансгаз – АТП-15307

(Федоренко, Мороз – Крупін-2, Скляренко)

2:3

2 Ліга

22.02.2020

 

Імпульс – ОДЮК

(Білокопитов-3, Прокопенко-2, Мосієнко, Приймак – Григорьєв, Рубан)

7:2

4 Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

23.02.2020

 

Геолгія – Джей Ті Ай

(Саркісян, Смірнов – Гориславець-2, Цехоцький)

2:3

1 Ліга

23.02.2020

 

Транзит сервіс – ВПУ-7-Дружба

(Колісник-2, Стрижак – Остапець, Орендаренко В.)

3:2

1 Ліга

23.02.2020

 

Кремінь-2003 – Ягуар

(Євтушенко-2, Кузьменко-2, Комаров – Дегтяр-3, Залов, Ніколаєв, Алексеєнко)

5:6

1 Ліга

23.02.2020

 

Кредмаш – ФСК Піщане

(Лобов-2, Прошакін – Іващенко-2, Прописвіт)

3:3

3 Ліга

23.02.2020

 

Солониця – Круть і Ко

Команда «Солониця» не зявилася на гру

-/+

3 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

22.02.2020

 

Іль Тан – СелЛок

(Леонов, Селезньов – Гуменюк-4, Маньковський-2, Лупінос)

2:7

Ветерани

22.02.2020

 

Світ спорту – Ізумруд

(Млинець-3, Білоус Я.-3, Лепесій2, Душко, Душов – Вдовін, Штельмах)

12:2

6 Ліга

22.02.2020

 

Крем Агро – Н.Знамянка-2

(Герасимов-3, Волочай-2, Мельниченко)

3:3

6 Ліга

22.02.2020

 

Олімп – Теплоенерго

(Чернець Д.-2, Ковальов, Острополець – Хвойницький-2, Пушкеля-2, Шпак О.О-2, Самков, Попельнюх)

4:8

6 Ліга

22.02.2020

 

Титан – Талант

(Калінічев, Фемідаш – Бровко-2, Нещерет-2, Хвостенко, Куванніков)

2:6

5 Ліга

22.02.2020

 

Н.Знамянка – Інтер Авто

(Кривченко-2, Шолох, Соколовський)

4:0

4 Ліга

22.02.2020

 

Граліан – Брест

(Ляшенко-3, Лавський-3, Крупенко-3, Сухорук – Коцур-2, Вікулов)

10:3

4 Ліга

22.02.2020

 

Мегаспорт – Чемпіон

(Колодочка, Приходько, Москвін - Самофалов)

3:1

5 Ліга

 

ГРАНІТ

23.02.2020

 

Інтер Авто – Гарант

(Беляев-2, Шишкін, Кульчак(АГ))

4:0

Ветерани

23.02.2020

 

Олександрія – Стріт

(Цвелих-3, Гуменюк-2 – Нікітенко, Бачинський)

5:2

4 Ліга

23.02.2020

 

Марсель – Сокол

(Сидоренко-3, Жениленко-2 – Немець-2, Дідей, Бугай, Самовальцев)

5:5

5 Ліга

23.02.2020

 

Укрторгтранс – Юність

(Семененко-3, Чмелів-2, Прутян, Рябуха, Чернушенко – Качатков-2, Пукас)

8:3

5 Ліга

23.02.2020

 

АКБ-Лінк – Мобі Опт

(Семенов-3, Райлан – Піскун-2, Яременко, Мартиросян, Кушніренко, Суров)

4:6

6 Ліга

23.02.2020

 

ПБК – Каріатида

(Рязанцев, Остапець – Зубченко-2)

2:2

6 Ліга

23.02.2020

 

Шершні – Магія смаку

(Богаєнко, Чубикін – Пилипенко-5, Бегма-3, Шегеря-2, Панікар, Охотник, Бершадський)

2:13

6 Ліга

23.02.2020

 

Локомотив – Креммясо

(Коваль-2, Ляпун, Чирва – Дудін-2, Волошин, Вербецький)

4:4

4 Ліга

23.02.2020

 

Нафтохімік-В – Кремінь АТО

(Трофимець-4, Акуленко-3, Максимов, Троцкий –Денисенко, Кіндратенко)

9:2

4 Ліга

23.02.2020

 

Зоря – Світанок

(Азізбекян-2, Гриценко, Самков, Ричка – Хижняк, Близнюк, Коробко, Климович )

5:4

5 Ліга

Фото: futsal.kremen18_19

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Круть і Ко" переможець 3 Ліги та інші результати матчів з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.