.

Розклад Чемпіонату Кременчука

19 февраля 2020, 19:16 Автор: Administrator Просмотров: 1822 Комментариев: 0


Цього тижня відбудуться фінальні матчі у 3 Лізі, тож незабаром ми дізнаємося хто стане переможцем Ліги та призером.

Дата

Початок

Матч

Турнір

ПОЛІТЕХНІК

22.02.2020

14:00

Динамо – 1-й Віконний

3 Ліга

22.02.2020

15:00

Шарліс – Кремінь-2003

1 Ліга

22.02.2020

16:00

Діліжанс – Світловодськ

2 Ліга

22.02.2020

17:00

Поло – Кремінь-2004

2 Ліга

22.02.2020

18:00

Трансгаз – АТП-15307

2 Ліга

22.02.2020

19:00

Імпульс – ОДЮК

4 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

23.02.2020

13:00

Геолгія – Джей Ті Ай

1 Ліга

23.02.2020

14:00

Транзит сервіс – ВПУ-7-Дружба

1 Ліга

23.02.2020

15:00

Кремінь-2003 – Ягуар

1 Ліга

23.02.2020

16:00

Кредмаш – ФСК Піщане

3 Ліга

23.02.2020

17:00

Солониця – Круть і Ко

3 Ліга

 

Після гри «Солониця» - «Круть і Ко» відбудеться нагородження переможця та призерів 3 Ліги Першості з футзалу.



Дата

Початок

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

18.02.2020

19:00

Олександрія – Інтер Авто

(Цвелих-7, Коваленко, Краєвський – Кухта-3, Сафонов-3, Загорій)

9:7

4 Ліга




Дата

Початок

Матч

Турнір

ГРАНІТ

22.02.2020

11:00

Іль Тан – СелЛок

Ветерани

22.02.2020

12:00

Світ спорту – Ізумруд

6 Ліга

22.02.2020

13:00

Крем Агро – Н.Знамянка-2

6 Ліга

22.02.2020

14:00

Олімп - Теплоенерго

6 Ліга

22.02.2020

15:00

Мегаспорт - Чемпіон

5 Ліга

22.02.2020

16:00

Н.Знамянка – Інтер Авто

4 Ліга

22.02.2020

17:00

Граліан – Брест

4 Ліга

22.02.2020

18:00

Титан - Талант

4 Ліга

ГРАНІТ

23.02.2020

10:00

Інтер Авто – Гарант

Ветерани

23.02.2020

11:00

Олександрія – Стріт

4 Ліга

23.02.2020

12:00

Марсель – Сокол

5 Ліга

23.02.2020

13:00

Укрторгтранс – Юність

5 Ліга

23.02.2020

14:00

АКБ-Лінк – Мобі Опт

6 Ліга

23.02.2020

15:00

ПБК – Каріатида

6 Ліга

23.02.2020

16:00

Шершні – Магія смаку

6 Ліга

23.02.2020

17:00

Локомотив – Креммясо

4 Ліга

23.02.2020

18:00

Нафтохімік-В – Кремінь АТО

4 Ліга

23.02.2020

19:00

Зоря - Світанок

5 Ліга



Дискваліфіковані:


Едуард Самойленко (ОДЮК)

Дмитро Чкан (Граліан)

Олександр Норець (ВОХР НПЗ)

Назар Балан (ВОХР НПЗ)

Олег Дрань (ОДЮК)

Микола Шендрик (Н.Знамянка)

Олександр Муха (Стріт)

Ігор Петріка (Стріт)

Михайло Шмаровоз (Імпульс)

Константин Демиденко (Світ спорту)

Олександр Рєзнік (ВПУ-7-Дружба)

Богдан Волосян (Солониця)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад Чемпіонату Кременчука
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.