.

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу

19 февраля 2020, 14:16 Автор: Administrator Просмотров: 1378 Комментариев: 0

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу, кращі бомбардири турніру

Турнірна таблиця Чемпіонату

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Геологія

13

12

1

0

78-29

37

2

ВПУ-Дружба

14

8

2

4

58-35

26

3

Джей Ті Ай

14

8

1

5

55-41

25

4

Транзит Сервіс

14

7

3

4

64-47

24

5

Шарліс

13

8

0

5

61-47

24

6

ВОХР-НПЗ

14

7

1

6

60-49

22

7

Ягуар

13

3

4

6

45-39

13

8

Кремінь Ю

15

2

0

13

42-104

6

9

Кремінь 2003

14

1

0

13

41-113

3

                                           

Бомбардири:

Назар Хрієнко (Джей Ті Ай) - 16

Дмитро Лавський (Геологія) – 14

Дмитро Мовчан (Кремінь Ю) – 14

 

 

Турнірна таблиця  2 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Світловодськ

16

12

4

0

89-35

40

2

Трансгаз

17

12

2

3

87-35

38

3

Оверком

17

12

2

3

75-41

38

4

АТП-15307

16

11

4

1

87-38

37

5

Діліжанс

16

8

2

6

47-48

26

6

Кремінь-2004

17

7

2

8

63-72

23

7

Поло

16

6

2

8

58-52

20

 

Бомбардири:

Максим Шаманський (АТП-15307) – 28

Констянтин Мороз (Трансгаз) – 25

Олексій Шаповал (Трансгаз) - 17

 

 

Турнірна таблиця  3 Ліга

1

Круть і Ко

17

9

1

7

80-59

28

2

1-й Віконний

17

9

0

8

74-61

27

3

Кредмаш

17

7

1

9

66-76

22

4

Динамо

17

5

0

12

49-65

15

5

Солониця

17

4

0

13

55-101

12

6

ФСК Піщане

17

3

0

14

40-99

9

7

Олімпік

13

0

0

13

15-103

0

 

Рішенням КДК було прийнято за порушення правил гри зарахувати команді «Динамо» в матчі 02.02.2020 ФСК «Піщане» - «Динамо» технічну поразку, а команді ФСК «Піщане» технічну перемогу.

 

Бомбардири:

Сергій Лобов (Кредмаш) – 25

Роман Сташкевич (Круть і Ко) - 21

Богдан Волосян (Солониця) – 20

 

 

Турнірна таблиця  4 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Олександрія

17

13

1

3

108-63

40

2

Н.Знамянка

17

12

2

3

100-52

38

3

Нафтохімік-В

17

11

1

5

66-52

34

4

Граліан

17

10

3

4

73-61

33

5

Імпульс

17

10

0

7

69-60

30

6

Інтер Авто

17

8

2

7

83-61

26

7

Стріт

17

8

1

8

59-63

25

8

Креммясо

17

8

0

9

78-68

24

9

Локомотив

17

8

0

9

61-72

24

10

Брест

17

4

0

13

69-108

12

11

ОДЮК

17

3

1

13

64-113

10

12

Кремінь АТО

17

1

1

15

45-102

4

 

Бомбардири:

Валентин Цвелих (Олександрія) - 45

Антон Кухта (Інтер Авто) – 32

Андрій Кривченко (Н.Знамянка) – 28

 

 

 

 

Турнірна таблиця  5 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Укрторгтранс

16

13

2

1

77-30

41

2

Зоря

16

10

3

3

77-56

33

3

Мегаспорт

15

8

3

4

68-41

27

4

Сокол

15

8

2

5

57-59

26

5

Марсель

16

7

1

8

77-71

22

6

Чемпіон

15

7

1

7

66-71

22

7

Світанок

15

7

0

8

55-61

21

8

Талант

15

6

1

8

56-53

19

9

Прорив

16

6

1

9

65-78

19

10

Юність         

15

3

1

11

51-82

10

11

Титан

16

2

1

13

66-111

7

12

Командор

5

0

0

5

10-21

0

 

Команда «Командор» знялася зі змагань. Згідно регламенту змагань, якщо команда зіграла менше 50% матчів результати ігор анулюються, а індивідуальна статистика гравців та дисциплінарні санкції зберігаються.

Рішенням КДК було прийнято за порушення правил гри зарахувати команді «Укрторгтранс» в матчі 02.02.2020 «Світанок» - «Укрторгтранс» технічну поразку, а команді «Світанок» технічну перемогу.

Бомбардири:

Владислав Бужинський (Прорив) – 23

Євген Астахов (Талант) - 22

Євген Гуцу (Мегаспорт) – 21

Євгеній Коваленко (Чемпіон) – 21

 

 

Турнірна таблиця 6 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Теплоенерго

18

16

1

1

105-44

49

2

Світ спорту

17

12

2

3

90-34

38

3

Каріатида

17

11

2

4

83-49

35

4

Мобі Опт

17

11

1

5

126-67

34

5

Магія смаку

17

11

0

6

82-55

33

6

ПБК

17

9

0

8

84-72

27

7

АКБ-Лінк

17

8

2

7

66-60

26

8

Олімп

17

7

2

8

68-51

23

9

Крем Агро

17

5

1

11

60-64

16

10

Шершні

17

3

2

12

58-93

11

11

Ізумруд

18

3

1

14

28-125

10

12

Н.Знамянка-2

17

0

0

17

34-170

0

 

Бомбардири:

Арман Мартиросян (Мобі Опт) – 46

Владислав Зубченко (Каріатида) – 32

Денис Пушкеля (Теплоенерго) – 33

 

 

Чемпіонат Ветеранів

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

СелЛок

6

5

0

1

31-13

15

2

Інтер Авто

6

4

2

0

39-18

14

3

Іль Тан

7

4

2

1

49-27

14

4

Гарант

7

1

1

5

20-32

4

5

Градизьк

8

0

1

7

19-68

1

 

Бомбардири:

Сергій Селезньов (Іль Тан) – 17

Олександр Стеценко (Іль Тан) - 10

Андрій Беляєв (Інтер Авто) – 9

Станіслав Шишкін (Інтер Авто) - 9

 

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.