.

Результат матчів Чемпіонату Кременчука

18 февраля 2020, 16:13 Автор: Administrator Просмотров: 1125 Комментариев: 0

Результати Чемпіонату та Першостей з футзалу за минулі вихідні.

 

ПОЛІТЕХНІК

15.02.2020

 

Теплоенерго – АКБ Лінк

(Пушкеля-2, Самков, Шпак О.В. – Ванда, Сороколат)

4:2

6 Ліга

15.02.2020

 

Круть і Ко – Динамо

(Рома-2, Сташкевич-2 - Грак)

4:1

3 Ліга

15.02.2020

 

АТП-15307 – Оверком

(Шаманський-2, Крупін, Ларченко – Нікітін-3, Шабанов)

4:4

2 Ліга

15.02.2020

 

Кремінь-2004 – Діліжанс

(Пятибрат, Кужина, Ульянко – Волков, Артемєв)

3:2

2 Ліга

15.02.2020

 

Світловодськ – Трансгаз

(Мисяк-2, Богданов - Мороз)

3:1

2 Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

16.02.2020

 

ВПУ-Дружба – Шарліс

(Остапець-2, Кліменко-2, Завялов, Резнік – Диндіков, Ніколаєв)

6:2

1 Ліга

16.02.2020

 

Теплоенерго – ПБК

(Самков, Попельнюх, Шпак О. – Остапець Д., Підуст, Скляр, Жиленко)

3:4

6 Ліга

16.02.2020

 

Транзит сервіс – Геологія

(Кравчук, Стрижак – Саркісян-3, Смірнов-2, Костиренко, Данилейко, Голубенко)

2:8

1 Ліга

16.02.2020

 

ФСК Піщане – Солониця

(Шаповал-3, Прописвіт, Іващенко – Капля-2, Волосян, Лузін)

5:4

3 Ліга

16.02.2020

 

1-й Віконний – Кредмаш

(Фатеєв, Мусієнко – Секацький-2, Лобов-2)

2:4

3 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

12.02.2020

 

Олександрія – Н.Знамянка

(Цвелих-4, Гуменюк – Шолох, Шендрик, Кривенко)

5:3

4 Ліга

15.02.2020

 

Н.Знамянка-2 – Світ спорту

(Омелян – Демиденко-3, Крошка-2, Білоус О., Чухно, Прохвайтенко, Чорнуха)

1:9

6 ліга

15.02.2020

 

Гарант – Градизьк

(Коновальчук, Кульчак, Клюсенко– Позовний, Гриденко, Воскобойнік)

3:3

Ветерани

15.02.2020

 

ПБК – Крем Агро

(Остапець-2, Пирожков, Романюк – Герасимов-2, Коноваленко, Приходько, Омельян Д., Кузовов, Ващенко)

4:7

6 Ліга

15.02.2020

 

Стріт – Граліан

(Селезньов-2, Погребняк – Крупенко-3, Демченко-2, Ляшенко-2)

3:7

4 Ліга

15.02.2020

 

Ізумруд – Олімп

(Штельмах – Чернець-3, Ковальов-3, Крутіков-2, Мушманський-2,  Шпарчинський, Павличенко, Борець)

1:13

6 Ліга

15.02.2020

 

Брест – Імпульс

(Вікулов-2, Пасько, Кранін – Литвиненко-3, Прокопенко-3, Болквадзе-2, Мосієнко, Шинкаренко)

4:10

4 Ліга

15.02.2020

 

ОДЮК – Локомотив

(Кузуб-2, Донда-2, Змага, Дрань – Коваль-3, Звездай-3, Дубовий, Міщенко, Ляпун, Безклинський)

6:10

4 Ліга

15.02.2020

 

Креммясо – Кремінь АТО

(Вербецький-3, Волошин-2, Дудін-2, Ткач - Денисенко)

8:1

4 Ліга

15.02.2020

 

Нафтохімік-В – Н.Знамянка

(Максимов – Кривченко-2, Назаров, Соколовський)

1:4

4 Ліга

 

ГРАНІТ

16.02.2020

 

Інтер Авто – Іль Тан

(Шишкін-5, Шабанов – Селезньов-4, Нікітенко, Стеценко)

6:6

Ветерани

16.02.2020

 

Мегаспорт – Прорив

(Приходько-3, Колодочка – Бужинський-2)

4:2

5 ліга

16.02.2020

 

Чемпіон – Зоря

(Самофалов-2, Коваленко Є.-2, Мазурець – Ричка, Волощенко)

5:2

5 ліга

16.02.2020

 

Світанок – Титан

(Коробко-3, Соловйов, Близнюк – Пеленчук-4, Рожков, Калінічев)

5:6

5 Ліга

16.02.2020

 

Талант – Марсель

(Астахов-2, Ковинько – Жениленко-3, Сидоренко-2, Павлов, Карнаух)

3:7

5 ліга

16.02.2020

 

Мобі Опт – Магія смаку

(Піскун-3, Мартиросян-2, Суров, Бегма(АГ) – Бегма, Яцик, Михайленко, Шегеля, Пилипенко)

7:5

6 Ліга

16.02.2020

 

Шершні – Каріатида

(Рокитний – Сьоря-3, Заворотній, Гладирь)

1:5

6 Ліга

16.02.2020

 

Сокол – Укрторгтранс

(Самовальцев-2 – Смаков-2, Семененко, Єлсуков А. - Чернушенко)

2:5

5 ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результат матчів Чемпіонату Кременчука
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.