.

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу

14 февраля 2020, 10:44 Автор: Administrator Просмотров: 1679 Комментариев: 0

Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу, кращі бомбардири ліг

Турнірна таблиця Чемпіонату

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Геологія

12

11

1

0

70-27

34

2

Джей Ті Ай

14

8

1

5

55-41

25

3

Шарліс

12

8

0

4

59-41

24

4

Транзит Сервіс

13

7

3

3

62-39

24

5

ВПУ-Дружба

13

7

2

4

52-33

23

6

ВОХР-НПЗ

14

7

1

6

60-49

22

7

Ягуар

13

3

4

6

45-39

13

8

Кремінь Ю

15

2

0

13

42-104

6

9

Кремінь 2003

14

1

0

13

41-113

3

                                           

Бомбардири:

Назар Хрієнко (Джей Ті Ай) - 16

Дмитро Лавський (Геологія) – 14

Дмитро Мовчан (Кремінь Ю) – 14

Вадим Кліменко (ВОХР-НПЗ) – 13

 

 

Турнірна таблиця  2 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Трансгаз

16

12

2

2

86-32

38

2

Світловодськ

15

11

4

0

86-34

37

3

Оверком

16

12

1

3

71-37

37

4

АТП-15307

15

11

3

1

83-34

36

5

Діліжанс

15

8

2

5

45-45

26

6

Поло

16

6

2

8

58-52

20

7

Кремінь-2004

16

6

2

8

60-70

20

 

Бомбардири:

Максим Шаманський (АТП-15307) – 26

Констянтин Мороз (Трансгаз) – 24

Олексій Шаповал (Трансгаз) - 17

Єгор Головченко (Кремінь-2004) – 16

 

 

Турнірна таблиця  3 Ліга

1

1-й Віконний

16

9

0

7

72-57

27

2

Круть і Ко

16

8

1

7

76-58

25

3

Кредмаш

16

6

1

9

62-74

19

4

Динамо

16

5

0

11

48-61

15

5

Солониця

16

4

0

12

51-96

12

6

ФСК Піщане

16

2

0

14

35-95

6

7

Олімпік

13

0

0

13

15-103

0

 

Рішенням КДК було прийнято за порушення правил гри зарахувати команді «Динамо» в матчі 02.02.2020 ФСК «Піщане» - «Динамо» технічну поразку, а команді ФСК «Піщане» технічну перемогу.

 

Бомбардири:

Сергій Лобов (Кредмаш) – 23

Роман Сташкевич (Круть і Ко) - 19

Богдан Волосян (Солониця) – 19

 

 

Турнірна таблиця  4 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Олександрія

16

12

1

3

99-56

37

2

Н.Знамянка

16

11

2

3

96-51

35

3

Нафтохімік-В

16

11

1

4

65-48

34

4

Граліан

16

9

3

4

66-58

30

5

Імпульс

16

9

0

7

59-56

27

6

Інтер Авто

16

8

2

6

76-52

26

7

Стріт

16

8

1

7

56-56

25

8

Креммясо

16

7

0

9

70-67

21

9

Локомотив

16

7

0

9

51-66

21

10

Брест

16

4

0

12

65-98

12

11

ОДЮК

16

3

1

12

58-103

10

12

Кремінь АТО

16

1

1

14

44-94

4

 

Бомбардири:

Валентин Цвелих (Олександрія) - 38

Антон Кухта (Інтер Авто) – 29

Андрій Кривченко (Н.Знамянка) – 25

Олександр Проценко (Брест) – 21

 

 

Турнірна таблиця  5 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Укрторгтранс

15

12

2

1

72-28

38

2

Зоря

15

10

3

2

75-51

33

3

Сокол

14

8

2

4

55-54

26

4

Мегаспорт

14

7

3

4

64-39

24

5

Світанок

14

7

0

7

50-55

21

6

Талант

14

6

1

7

53-46

19

7

Марсель

15

6

1

8

70-68

19

8

Чемпіон

14

6

1

7

61-69

19

9

Прорив

15

6

1

8

63-74

19

10

Юність         

15

3

1

11

51-82

10

11

Титан

15

1

1

13

60-106

4

12

Командор

5

0

0

5

10-21

0

 

Команда «Командор» знялася зі змагань. Згідно регламенту змагань, якщо команда зіграла менше 50% матчів результати ігор анулюються, а індивідуальна статистика гравців та дисциплінарні санкції зберігаються.

Рішенням КДК було прийнято за порушення правил гри зарахувати команді «Укрторгтранс» в матчі 02.02.2020 «Світанок» - «Укрторгтранс» технічну поразку, а команді «Світанок» технічну перемогу.


Бомбардири:

Євген Гуцу (Мегаспорт) – 21

Владислав Бужинський (Прорив) – 21

Євген Астахов (Талант) - 20

 

 

Турнірна таблиця 6 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Теплоенерго

16

15

1

0

98-38

46

2

Світ спорту

16

11

2

3

81-33

35

3

Магія смаку

16

11

0

5

77-48

33

4

Каріатида

16

10

2

4

78-48

32

5

Мобі Опт

16

10

1

5

119-62

31

6

АКБ-Лінк

16

8

2

6

64-56

26

7

ПБК

15

8

0

7

76-62

24

8

Олімп

16

6

2

8

55-50

20

9

Крем Агро

16

4

1

11

53-60

13

10

Шершні

16

3

2

11

57-88

11

11

Ізумруд

17

3

1

13

27-112

10

12

Н.Знамянка-2

16

0

0

16

33-161

0

 

Бомбардири:

Арман Мартиросян (Мобі Опт) – 44

Владислав Зубченко (Каріатида) – 32

Денис Пушкеля (Теплоенерго) – 31

Ігор Пилипенко (Магія смаку) – 24

 

 

Чемпіонат Ветеранів

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

СелЛок

6

5

0

1

31-13

15

2

Інтер Авто

5

4

1

0

33-12

13

3

Іль Тан

6

4

1

1

43-21

13

4

Гарант

6

1

0

5

17-29

3

5

Градизьк

7

0

0

7

16-65

0

 

Бомбардири:

Сергій Селезньов (Іль Тан) - 13

Андрій Беляєв (Інтер Авто) – 9

Олександр Стеценко (Іль Тан) - 9


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.