.

Головний тренер «Кременя» Володимир Прокопіненко покинув команду

10 февраля 2020, 15:35 Автор: Administrator Просмотров: 851 Комментариев: 2

Головний тренер «Кременя» Володимир Прокопіненко покинув команду

 

Наставник кременчуцького клубу «Кремінь» Володимир Прокопіненко попрощався з командою та побажав футболістам удачі.

 

Головний тренер Володимир Прокопіненко зазначив, що сподівався на зміни, але їх не відбулося. Зараз фахівцю надійшла пропозиція від іншого клубу.

 

- На першому зборі ми зібрали команду... Мені хотілося з ентузіазмом та хорошим настроєм розпочати роботу. Хотів дати час й подивитися чи зміниться щось в плані матеріально-технічної бази та остаточне бачення по футболістах, хто саме залишиться в команді. Адже на той час залишалося ряд футболістів, які складали кістяк команди. Пройшов час й команду покинули: Юрій Павлик, Ігор Кошман та Вадим Воронченко, які забрали документи. На сьогодні зі складу, який був у першому колі чемпіонату - залишилося четверо футболістів, з яких двоє воротарів.

 

На сторінці сайту «Ворскла» є інтерв'ю Олега Мейдановича Бабаєва, в якому він розповідав як прийшов у клуб та про розвиток команди. Це своєрідна біблія підходу до організації футбольного клубу. Я завжди ловлю себе на думці, що Олег Мейданович в інтерв'ю зазначав, що зробив те або інше, вклав масу фінансів, планував щось робити... Коли слухаєш такі інтерв'ю або спілкуєшся з такими людьми, то хочеться все кидати й одразу бігти й працювати. Футбол не стоїть на місці й інші команди створюють кращі умови. Це як футболісти, які грають до певного часу, поки їх не запросить інший клуб. Не буду приховувати, мені також надійшла пропозиція на роботу в іншому клубі.

 

Для мене Кременчук місто до якого я відношуся з любов'ю. Хочу, щоб футбол у Кременчуці розвивався і його тут ще більше полюбляли, щоб в цей вид спорту вкладали кошти, була своя футбольна база, якої немає на сьогодні. Хочеться, щоб все це було у Кременчуці, щоб футбол тут розвивався.

 

Зайшов сьогодні до хлопців й попрощався з гравцями та побажав проявити себе. Для багатьох молодих гравців надається шанс проявити себе на високому рівні. А Перша ліга для українського футболу - дуже високий рівень.

 

Хочу подякувати всіх хлопцям з якими працював, за виконану роботу, бажаю удачі та добробуту. Також дякую тренерському штабу, всім працівникам футбольного клубу «Кремінь», включаючи водіїв та працівників кафе. Й звичайно вболівальників, за їх теплий прийом, вогняні очі, й мені дуже важко зараз покидати команду, адже тут дійсно є люди, які люблять футбол. - попрощався Володимир Юрійович.


Комментарии пользователей facebook

Пишет Krem:
10 февраля 2020 16:02
Приплыли... Что дальше? Кто даст ответ?

Пишет Игорь:
10 февраля 2020 21:16
Руководство скажите правду какие перспективы у клуба и есть ли вообще они. Что ждет команду при таком минимальном копеечном финансировании, курс на 2 лигу ......????

Главная страница » Новости » Головний тренер «Кременя» Володимир Прокопіненко покинув команду
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.