.

Розклад Чемпіонату та Першості Кременчука з футзала та список дискваліфікованих

16 января 2020, 08:48 Автор: Administrator Просмотров: 1763 Комментариев: 0

Розклад Чемпіонату та Першості Кременчука з футзала

 

Дата

Початок

Матч

Турнір

ПОЛІТЕХНІК

14.01.2020

19:00

Геологія - Ягуар

1 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

18.01.2020

13:00

Теплоенерго – Ізумруд

6 Ліга

18.01.2020

14:00

Світловодськ – Оверком

2-3 Ліга

18.01.2020

15:00

АТП-15307 – Кредмаш

2-3 Ліга

18.01.2020

16:00

1-й Віконний – Кремінь-2004

2-3 Ліга

18.01.2020

17:00

Трансгаз – Поло

2-3 Ліга

18.01.2020

18:00

Джей Ті Ай – Кремінь-2003

1 Ліга

18.01.2020

19:00

ФСК Піщане – Круть і Ко

2-3 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

19.01.2020

12:00

Транзит сервіс – Ягуар

1 Ліга

19.01.2020

13:00

Геолгія – Кремінь-2003

1 Ліга

19.01.2020

14:00

Кремінь Ю – Шарліс

1 Ліга

19.01.2020

15:00

Олімп – АКБ Лінк

6 Ліга

19.01.2020

16:00

Динамо – Солониця

2-3 Ліга

19.01.2020

17:00

Світловодськ – Кремінь-2004

2-3 Ліга

19.01.2020

18:00

АТП-15307 – Оверком

2-3 Ліга

19.01.2020

19:00

Теплоенерго - ПБК

6 Ліга

 

 

Дата

Початок

Матч

Турнір

ГРАНІТ

18.01.2020

11:00

СелЛок – Гарант

Ветерани

18.01.2020

12:00

Олександрія – Імпульс

4 ліга

18.01.2020

13:00

Зоря – Марсель

5 ліга

18.01.2020

14:00

Світ спорт – АКБ Лінк

6 ліга

18.01.2020

15:00

Стріт – Креммясо

4 ліга

18.01.2020

16:00

Н.Знамянка – Локомотив

4 ліга

18.01.2020

17:00

Інтер Авто – Кремінь АТО

4 ліга

18.01.2020

18:00

Брест – ОДЮК

4 ліга

18.01.2020

19:00

Нафтохімік В - Граліан

4 ліга

ГРАНІТ

19.01.2020

12:00

Інтер Авто – Градизьк

Ветерани

19.01.2020

13:00

Титан – Прорив

5 ліга

19.01.2020

14:00

Мегаспорт – Укрторгтранс

5 ліга

19.01.2020

15:00

Крем Агро – Магія смаку

6 ліга

19.01.2020

16:00

Світанок – Юність

5 ліга

19.01.2020

17:00

Талант Сокол

5 ліга

19.01.2020

18:00

Ізумруд – Шершні

6 ліга

19.01.2020

19:00

Н.Знамянка-2 - Каріатида

6 ліга

 

Дискваліфіковані:

 

Олександр Гринько (ВПУ-Дружба)

Вячеслав Кувшинов (ВПУ-Дружба)

Максим Кучеренко (Кремінь Ю)

Артем Шудро (Стріт)

Віталій Кузуб (ОДЮК)

Константин Донда (ОДЮК)

Олексій Бондар (Олександрія)

Віктор Куліш (Круть і Ко)

Сергій Коваленко (Н.Знамянка)

Євгеній Приймак (Імпульс)

Борис Харін (Нафтохімік В)

Ярослав Кожемякін (Юність)

Володимир Мазурець (Чемпіон)

Артем Гриценко (Зоря)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад Чемпіонату та Першості Кременчука з футзала та список дискваліфікованих
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.