.

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

2 января 2020, 19:25 Автор: krivoruchko Просмотров: 1633 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу за минулий тиждень

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

25.12.2019

 

Поло – Світловодськ

(Коробко – Недік-2, Квіташ-2, Богданов, Степанчук)

1:6

Кубок

25.12.2019

 

АТП-15307 – Кредмаш

(Ящук, Валеєв – Башаков(АГ))

2:1

Кубок

25.12.2019

 

Теплоенерго – Н.Знамянка-2

(Пушкеля-4, Хвойницький-3, Локтіонов, Полюхович, Шнуров - Горб)

10:1

6 Ліга

25.12.2019

 

1-й Віконний – Оверком

Команда 1-й Віконний не зявилася на гру

-/+

2-3 Ліга

25.12.2019

 

Джей Ті Ай – ВПУ-Дружба

(Порошин – Кувшинов-2, Остапець-2, Орендаренко І., Кліменко)

1:6

1 Ліга

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

25.12.2019

 

Стріт – Круть і Ко

(Іванченко-2, Шудро-2, Селезньов – Рома-2, Гарькавий, Режун, Куліш)

5:5

(5:4)

Кубок

25.12.2019

 

АКБ-Лінк – Світ спорту

(Ішалін – Білоус Я-3, ???-2, Чорнуха, Демиденко, Лобода, Ішалін(АГ))

1:9

6 ліга

25.12.2019

 

Олімп – ПБК

(Ложченко, Крутіков – Белебородов-3, Мусієнко-2, Жиленко, Остапець Д., Сошилов)

2:5

6 ліга

25.12.2019

 

Чемпіон – Талант

(Астахов-2, Бровко-2, Куванніков)

0:5

5 ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

28.12.2019

 

Кремінь-2004 – Кредмаш

(Кужина-3, Кузьменко, Свечніков - Лобов)

5:1

2-3 Ліга

28.12.2019

 

Геологія – Кремінь Ю

(Саркісян-2, Голубенко-2, Смірнов, Костиренко, Львов, Уманець – Кучеренко-3, Мовчан, Бігдан)

8:5

1 ліга

28.12.2019

 

Круть і Ко – 1-й Віконний

(Редун-3, Сташкевич-2, Рома-2, Гарькавий – Кучма, Фатеєв)

8:2

2-3 Ліга

28.12.2019

 

Поло – АТП-15307

(Кулик – Крупін, Шаманський, Валеєв)

1:3

2-3 Ліга

28.12.2019

 

Динамо – Трансгаз

(Козюбенко – Шаповал-3, Мороз, Шутка)

1:5

2-3 Ліга

28.12.2019

 

Діліжанс – Світловодськ

(Артемєв-2 – Якимець-2, Чорний)

2:3

2-3 Ліга

28.12.2019

 

Імпульс – Локомотив

(Бакланов-2, Сахно-2, Явтушевський – Артеменко, Звездай, Міщенко

5:3

4 ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

29.12.2019

 

ВПУ-Дружба – Транзит сервіс

(Кувшинов-3 – Смірнов-2, Козлов)

3:3

1 ліга

29.12.2019

 

Ягуар – Кремінь Ю

(Казимиров-2, Сокуренко-2, Піщан-2, Баронін-2, Сухорук, Ніколаєв – Кучеренко, Мовчан, Алексеєнко(АГ))

10:3

1 ліга

29.12.2019

 

Кремінь-2003 – Шарліс

(Євтушенко-2 – Дудка Н-4, Ніколаєв-3, Диндіков, Галата Д, Дудка Д, Молько)

2:11

1 ліга

29.12.2019

 

Оверком – Солониця

(Лупінос-3, Боженко-3, Кривенко - Волосян)

7:1

2-3 Ліга

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

28.12.2019

 

Світ спорту – Шершні

(Демиденко-2, Білоус Я, Лобода, ??? – Рокитний, Квіташ)

5:2

6 ліга

28.12.2019

 

Інтер Авто – Брест

(Кухта-5, Гніденко-2, Цемох-2, Шишкін – Проценко-2)

10:2

4 ліга

28.12.2019

 

Н.Знамянка-2 – Мобі Опт

(Горб-3, Куценко-3, Волочай – Мартиросян-12, Яременко-4, Компанієць-2, Левицький, Лазарєв)

7:20

6 ліга

28.12.2019

 

Н.Знамянка – ОДЮК

(Шендрик-2, Бугай-2, Назаров-2, Кривченко-2, Шолох, Панасенко - Демидчин)

10:1

4 ліга

28.12.2019

 

Граліан – Кремінь АТО

(Чкан-2 – Курило, Шабельник)

2:2

4 ліга

28.12.2019

 

Прорив – Світанок

(Столяров, Климович(АГ) – Близнюк-3, Климович)

2:3

5 ліга

 

ГРАНІТ

29.12.2019

 

Олімп – Каріатида

(Ложченко – Гаврильченко-3, Михайлик-2)

1:5

6 ліга

29.12.2019

 

Градизьк – Гарант

(Орловський, Позовний – Негода-2, Ященко, Коновальчук, Поляков , Клюсенко)

2:6

Ветерани

29.12.2019

 

Стріт – Нафтохімік В

(Іванченко, Шудро)

2:0

4 ліга

29.12.2019

 

Олександрія – Креммясо

(Цвелих-7, Маньковський, Краєвський, Бондар – Торопов-2, Дудін, Лисняк)

10:4

4 ліга

29.12.2019

 

Ізумруд – ПБК

(Вдовін, Харбака – Жиленко-2, Підуст Я, Підуст Є, Остапець С, Остапець Д)

2:7

6 ліга

29.12.2019

 

Мегаспорт – Сокол

(Заніздря В, Приходько – Немець, Дідей, Сабінін, Колодочка(АГ))

2:4

5 ліга

29.12.2019

 

Зоря – Юність

(Азезбікян-2 – Батир-2, Іванов, Друзяка, Качатков)

2:5

5 ліга

29.12.2019

 

АКБ Лінк – Магія смаку

(Дьомін – Пилипенко-2, Яцик, Бершанцький)

1:4

6 ліга

29.12.2019

 

Марсель – Укрторгтранс

(Жениленко, Міщенко, Павлов – Биков-3, Прутян-2, Демченко, Чернушенко)

3:8

5 ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.