.

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу за 14-15.12.19

17 декабря 2019, 18:58 Автор: krivoruchko Просмотров: 1415 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

14.12.2019

 

ВОХР-НПЗ – Креміню Ю

(Отченашенко-3, Косовський, Кліменко, Омельченко – Мовчан, Олійник, Приходько, Черноус)

6:4

1 ліга

14.12.2019

 

Олімпік – Трансгаз

(Комарь, Молчанов – Мороз-2, Харчинський-2, Федоренко, Шаповал)

2:6

2-3 Ліга

14.12.2019

 

Імпульс – Креммясо

(Мосієнко, Явтушевський – Агаєв, Демаков, Лисняк, Торопов)

2:4

2-3 Ліга

14.12.2019

 

Рівєра – АТП-15307

(Чорноус – Крупін-4, Валеєв-2, Скляренко, Гроховський)

1:8

2-3 Ліга

14.12.2019

 

Динамо – Світловодськ

(Ракша – Квіташ-2, Степанчук, Недік)

1:4

2-3 Ліга

14.12.2019

 

ФСК Піщане – 1-й Віконний

(Прядко, Іващенко, Щербін, Недік – Ковалевський-5, Масюк-2, Кучма, Фатеєв)

4:9

2-3 Ліга

14.12.2019

 

Кремінь-2004 – Солониця

(Головченко-3, Гонтарь, Волосян(АГ) – Волосян-3, Лузін)

5:4

2-3 Ліга

14.12.2019

 

Геологія – Транзит сервіс

(Данилейко+, Юрченко+, Лавський-, Саркісян- - Козлов+, Кошман+, Мурашов+, Кравчук-)

0:0

(2:3)

Кубок 1\4

 

ПОЛІТЕХНІК

15.12.2019

 

Джей Ті Ай – Геологія

(Смірнов-2, Лавський)

0:3

1 ліга

15.12.2019

 

ВПУ-Дружба – Кремінь Ю

(Завялов-2, Кувшинов-2, Остапець, Брайко - Олійник)

6:1

1 ліга

15.12.2019

 

ВОХР-НПЗ – Шарліс

(Кліменко-3 - Дудка)

3:1

1 ліга

15.12.2019

 

Ягуар – Кремінь-2003

(Дегтяр-3, Сокуренко, Піщан, Алексеєнко, Миронюк, Сухорук - Гунькало)

8:1

1 ліга

15.12.2019

 

Поло – Оверком

(Гринь-3, Восколович-2, Кулик – Матірний, Нікітін)

6:2

2-3 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

14.12.2019

 

Н.Знамянка –Стріт

(Шендрик-2, Бугай, Коваленко – Петріка-2, Селезньов, Бачинський)

4:4

4 ліга

14.12.2019

 

Крем Агро – Ізумруд

(Рубаєв-4, Герасимов-3, Кузовов-2, Губенко-2 - Рімінський)

11:1

6 ліга

14.12.2019

 

Світ спорту – Теплоенерго

(Білоус Ян-2 – Самков, Пушкеля)

2:2

6 ліга

14.12.2019

 

Олімп – Мобі Опт

(Ложченко, Лось – мартиросян-2, Суров-2, Яременко, Компанієць, Сухенко, Кушніренко)

2:8

6 ліга

14.12.2019

 

Магія Смаку – Каріатида

(Пилипенко-2, Остапенко, Бегма - Зубченко)

4:1

6 ліга

14.12.2019

 

Граліан – ОДЮК

(Демченко-5, Сухорук-2, Зоря П. – Змага, Зеленін, Ветер, Гамоян, Демнічук, Демченко(АГ) )

8:6

4 ліга

14.12.2019

 

Локомотив – Кремінь АТО

(Дубовий-2, Артеменко – Запісоцький, Петрушевський)

3:2

4 ліга

14.12.2019

 

Інтер Авто – Нафтохімік В

(Цемох, Шишкін, Кухта – Акуленко-2, Трофимець, Харін)

3:4

4 ліга

 

ГРАНІТ

15.12.2019

 

Н.Знамянка-2 – ПБК

(Кревенко, Ванджула – Остапець Д.-3, Жиленко-3, Белебородов-2, Мусієнко-2, Клименко, Остапець С.)

2:12

6 ліга

15.12.2019

 

Градизьк – Іль Тан

(Макаренко, Орловський, Безніс – Селезньов-3, Нікітенко-3, Дмітрієв-2, Стеценко-2, Муха, Лукянов, Леонов)

3:13

Ветерани

15.12.2019

 

СелЛок – Інтер Авто

(Хлань-2, Маньковський – Беляєв-2, Шишкін, Шабанов)

3:4

Ветерани

15.12.2019

 

Олександрія – Брест

(Краєвський-3, Цвелих-3, Бондарь-2, Шаманський, Маньковський, Кудрявцев – Проценко, Ясько, Біденко О, Ковнер)

11:4

4 ліга

15.12.2019

 

Мегаспорт – Світанок

(Колодочка-2, Гуцу-2, Приходько – Марчук, Близнюк)

5:2

5 ліга

15.12.2019

 

АКБ Лінк – Шершні

(Сороколат-3, Семенов, Стрижак, Ванда – Шеремет, Цвелих)

6:2

6 ліга

15.12.2019

 

Зоря – Талант

(Васільєв-2, Гриценко – Ковінько, Бровко)

3:2

5 ліга

15.12.2019

 

Прорив – Чемпіон

(Бужинський-3, Лохвицький-2, Столяров-2, Крамаренко – Коваленко-2)

8:2

5 ліга

15.12.2019

 

Марсель – Юність

(Марченко Д.-3, Жениленко-3, Берну, Павлов, Батир(АГ) – Яковлєв-3, Марченко)

9:4

5 ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу за 14-15.12.19
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.