.

Розклад матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

12 декабря 2019, 10:18 Автор: krivoruchko Просмотров: 1580 Комментариев: 0

Розклад матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

 

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу і гравці, які дискваліфіковані.

 

Дата

Початок

Матч

Турнір

ПОЛІТЕХНІК

14.12.2019

12:00

ВОХР-НПЗ – Креміню Ю

1 ліга

14.12.2019

13:00

Олімпік – Трансгаз

2-3 Ліга

14.12.2019

14:00

Імпульс – Креммясо

2-3 Ліга

14.12.2019

15:00

Рівєра – АТП-15307

2-3 Ліга

14.12.2019

16:00

Динамо – Світловодськ

2-3 Ліга

14.12.2019

17:00

ФСК Піщане – 1-й Віконний

2-3 Ліга

14.12.2019

18:00

Кремінь-2004 – Солониця

2-3 Ліга

14.12.2019

19:00

Геологія – Транзит сервіс

Кубок 1\4

ПОЛІТЕХНІК

15.12.2019

12:00

Джей Ті Ай – Геологія

1 ліга

15.12.2019

13:00

ВПУ-Дружба – Кремінь Ю

1 ліга

15.12.2019

14:00

ВОХР-НПЗ – Шарліс

1 ліга

15.12.2019

15:00

Ягуар – Кремінь-2003

1 ліга

15.12.2019

16:00

Поло - Оверком

2-3 Ліга

 

 

Дата

Початок

Матч

Турнір

ГРАНІТ

14.12.2019

12:00

Н.Знамянка –Стріт

4 ліга

14.12.2019

13:00

Крем Агро – Ізумруд

6 ліга

14.12.2019

14:00

Світ спорту - Теплоенерго

6 ліга

14.12.2019

15:00

Олімп – Мобі Опт

6 ліга

14.12.2019

16:00

Магія Смаку – Каріатида

6 ліга

14.12.2019

17:00

Граліан – ОДЮК

4 ліга

14.12.2019

18:00

Локомотив – Кремінь АТО

4 ліга

14.12.2019

19:00

Інтер Авто – Нафтохімік В

4 ліга

ГРАНІТ

15.12.2019

11:00

Н.Знамянка-2 – ПБК

6 ліга

15.12.2019

12:00

Градизьк – Іль Тан

Ветерани

15.12.2019

13:00

СелЛок – Інтер Авто

Ветерани

15.12.2019

14:00

Олександрія – Брест

4 ліга

15.12.2019

15:00

Мегаспорт – Світанок

5 ліга

15.12.2019

16:00

АКБ Лінк – Шершні

6 ліга

15.12.2019

17:00

Зоря – Талант

5 ліга

15.12.2019

18:00

Прорив – Чемпіон

5 ліга

15.12.2019

19:00

Марсель - Юність

5 ліга

 

Дискваліфіковані:


Даніїл Ніколаєв (Шарліс)

Олександр Євтушенко (Кремінь-2003)

Ярослав Ботвінко (Кремінь-2003)

Дмитро Чкан (Граліан)

Даніїл Троцький (Нафтохімік В)

Константин Донда (ОДЮК)

Віталій Волошин (Креммясо)

Дмитро Іванов (Юність)

Максим Вітряк (Прорив)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.