.

Результати матчів Чемпіонату, Першості з футзалу за 07-08.12.19

12 декабря 2019, 09:36 Автор: krivoruchko Просмотров: 774 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату, Першості  з футзалу, які відбулися цими вихідними

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

08.12.2019

 

Кредмаш – Рівєра

(Лобов-2, Прошакін – Сташкевич-3, Гаркавий-2, Куліш, Редун, Чорноус)

3:8

2-3 Ліга

08.12.2019

 

Світловодськ – ФСК Піщане

(Степанчук-3, Чорний-2, Богданов, Недік – Іващенко, Щербак)

7:2

2-3 Ліга

08.12.2019

 

Кремінь-2003 – ВОХР НПЗ

(Комаров, Кузьменко – Панченко-3, Косовський-3, Шумейко-2, Кліменко-2, Омельченко, Отченашенко, Балан)

2:13

1 Ліга

08.12.2019

 

Шарліс – ВПУ-Дружба

(Куць, Галата Д., Диндіков, Гориславець – Черниш, Кліменко, Орендаренко В.)

4:3

1 Ліга

08.12.2019

 

Кремінь Ю – Джей Ті Ай

(Олійник – Макеєв-2, Хрієнко-2, Порошин)

1:5

1 Ліга

08.12.2019

 

Геологія – Транзит сервіс

(Голубенко, Данилейко – Козлов, Мурашов)

2:2

1 Ліга

08.12.2019

 

АТП-15307 – Динамо

(Кулька-2, Крупін, Скляренко, Гроховський – Козубенко-2, Картузов-2)

5:4

2-3 Ліга

08.12.2019

 

1-й Віконний – Олімпік

(Масюк-3, Кучма-2, Тітар-2, Фатеєв, Леонов – Кошерь, Ховренко)

9:2

2-3 Ліга

08.12.2019

 

Оверком – Діліжанс

(Матірний-3, Боженко-2, Лупінос, Нікітін, Кононов  - Артемєв )

8:1

2-3 Ліга

08.12.2019

 

Трансгаз – Солониця

(Шаповал-4, Мороз-3, Харчинський-2, Бордюг, Герда, Пономаренко - Волосян)

12:1

2-3 Ліга

Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ГРАНІТ

07.12.2019

 

Н.Знамянка-2 –Крем Агро

(Рубаєв-10, Герасимов-4, Кузовов-2, Милашенко)

1:17

6 ліга

07.12.2019

 

Градизьк – СелЛок

(Макаренко-2, Воскобойніков, Безніс, Позовний – Михайлик-4, Хлань-3, Лупінос-3)

5:10

Ветерани

07.12.2019

 

Шершні – Магія Смаку

(Шеремет, Квіташ, Чубикін – Шиш-3, Яременко-2, Лепський, Пилипенко)

3:7

6 ліга

07.12.2019

 

Стріт – Олександрія

(Селезньов-3, Кука – Цвелих-3, Краєвський, Маньковський, Корецький)

4:6

4 ліга

07.12.2019

 

Інтер Авто – Н.Знамянка

(Матвієнко – Кривченко-2, Бугай, Шендрик)

1:4

4 ліга

07.12.2019

 

Брест – Граліан

(Проценко-4, Корсак, Ясько – Зоря Є.-2, Демченко-2, Лавський, Сухорук, Чкан)

6:7

4 ліга

07.12.2019

 

ОДЮК – Імпульс

(Ветер, Рубан – Прокопенко-2, Явтушевський, Болквадзе, Мосієнко)

2:5

4 ліга

07.12.2019

 

Креммясо – Локомотив

(Дудін – Артеменко, Ляпун, Звездай)

1:3

4 ліга

07.12.2019

 

Кремінь АТО – Нафтохімік В

(Шабельник-2, Шелестай, Гаркун – Акуленко-4, Трофимець-2, Харіпон))

4:7

4 ліга

 

ГРАНІТ

08.12.2019

 

Іль Тан – Інтер Авто

(Дмитрієв-2, Селезньов – Петрушевський, Шишкін, Шабанов)

3:3

Ветерани

08.12.2019

 

Теплоенерго – Олімп

(Пушкеля, Хвойницький -4 – Чернець-2, Ложченко, Шандра)

5:4

6 ліга

08.12.2019

 

Талант – Титан

(Пасечник-5, Бровко-3, Хвостенко-3, Нещерет-2, Куванников, Ковинько - Калінічев-3)

15:3

5 ліга

08.12.2019

 

Сокол – Марсель

(Миколаєвський, Немец, Сокол, Ржечак – Берун-2, Міхеєв)

4:3

5 ліга

08.12.2019

 

Мобі Опт – АКБ Лінк

(Чумак, Голубов, Коробченко – Єдгар-2, Стрижак, Сороколат)

3:4

6 ліга

08.12.2019

 

Каріатида – ПБК

(Зубченко-3, Мулявка, Криворучко – Пидуст Я. -2, Пирожков, Мусієнко)

5:4

6 ліга

08.12.2019

 

Юність – Укрторгтранс

(Іванов – Семененко-3, Рябуха-2, Єлсуков В. -2, Рудежкий)

1:8

5 ліга

08.12.2019

 

Кремінь-2004 – Поло

(Головченко-2, Омельченко-2, Кужина, Кузьменко – Суботін-2, Бондарєв, Удовицький, Восколович, Кулик)

6:6

2-3 Ліга

08.12.2019

 

Світанок – Зоря

(Марчук-2 – Крошка-3, Гриценко)

2:4

5 ліга

08.12.2019

 

Ізумруд – Світ спорту

(Демиденко-2, Лобода, Чухно, Прохватило, Дутов, Лепесий)

0:7

6 ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату, Першості з футзалу за 07-08.12.19
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.