.

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

4 декабря 2019, 22:20 Автор: krivoruchko Просмотров: 864 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

30.11.2019

 

Оверком – Рівєра

(Матірний-4, Кривенко – Рома-4, Сташкевич)

6:5

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Геологія – Кремінь-2003

(Данилейко-3, Саркісян-3, Лавський-2, Юрченко-2, Смірнов, Уманець – Коломієць, Кузьменко Комаров)

12:3

Кубок

30.11.2019

 

Солониця – Поло

(Бредун, Капля – Восколович-4, Малюк, Ждаміров(АГ), Москальов(АГ))

2:7

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Діліжанс – Кремінь-2004

(Ковпан-2, Шаповал, Стрельцов, Зінько - Ульянко)

5:1

2-3 Ліга

30.11.2019

 

ФСК Піщане – АТП-15307

(Нідяк, Іващенко, Прядко, Дейнека – Шаманський-4, Валеєв-2, Крупін, Скляренко)

4:8

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Трансгаз – 1-й Віконний

(Мороз-2, Харчинський-2, Шаповал – Леонов-2)

5:2

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Олімпік – Світловодськ

(Якимець-8, Недік-5, Богданов-4, Обертас-2, Чорний, Федотьев, Іванушко)

0:22

2-3 Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

01.12.2019

 

Транзит сервіс – Кремінь Ю

(Козлов-2, Смірнов-2, Василенко, Теплик - Черноус)

6:1

1 ліга

01.12.2019

 

Джей Ті Ай – Шарліс

(Лопатнюк-2, Гориславець, Хрієнко, Молодика – Диндіков-3, Дудка М., Ніколаєв, Розка)

5:6

1 ліга

01.12.2019

 

ВПУ-Дружба – Кремінь-2003

(Черниш-2, Остапець-2, Глупаченко-2, Резнік, Кувшинов, Кліменко – Бурдак-2, Кузьменко, Коломієць)

9:4

1 ліга

01.12.2019

 

ВОХР НПЗ – Ягуар

(Отченашенко, Омельченко, Шумейко – Алексеєнко-2, Баронін, Манченко, Казіміров)

3:5

1 ліга

01.12.2019

 

Світловодськ – Кредмаш

(Степанчук-5, Богданов-2, Недік-2 - Анікеєв)

9:1

2-3 Ліга

01.12.2019

 

Трансгаз – Кремінь-2004

(Шаповал-3, Мороз-3, Харчинський-3, Гурик-2, Федоренко – Кужина, Ульянко, Халілов)

12:3

2-3 Ліга

01.12.2019

 

Динамо – Рівєра

(Радочін, Микитюк, Картузов – Сташкевич-3, Редун-3, Куліш-2)

3:8

2-3 Ліга

 

 

Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ГРАНІТ

30.11.2019

 

СелЛок – Гарант

(Лупінос, Гуменюк, Жениленко - Шелестай)

3:1

Ветерани

30.11.2019

 

Граліан – Стріт

(Команда «Стріт» не зявилася на гру)

+\-

4 ліга

30.11.2019

 

Світ спорту – Н.Знамянка-2

(Чорнуха-4, Лобода-3, Чухно-2, Душко-2, Садовий, Прохватило, Білоус – Попович-2)

14:2

6 ліга

30.11.2019

 

Олімп – Ізумруд

(Чернець Є.-3, Костина-2, Лоніченко-2, Чернець Д. - Новосад)

8:1

6 ліга

30.11.2019

 

АКБ Лінк – Теплоенерго

(Давиденко – Самков, Попельнюх, Хвойницький)

1:3

6 ліга

30.11.2019

 

Локомотив – ОДЮК

(Міщенко, Ляпун - Самойленко)

2:1

4 ліга

30.11.2019

 

Кремінь АТО – Креммясо

(Кіндратенко – Вербецький-7, Торопов, Аверін)

1:9

4 ліга

30.11.2019

 

Н.Знамянка – Нафтохімік В

(Шендрик-3, Бугай-2, Кривченко – Акуленко-3, Харіпон)

6:4

4 ліга

30.11.2019

 

Прорив – Мегаспорт

(Вітряк, Крамарнеко, Берлов, Бужинський – Гуцу-3, Заніздря В.-2, Приходько)

4:6

5 ліга

30.11.2019

 

Зоря – Чемпіон

(Крошка-3, Васільєв-3, Ричка-2, Азізебекян, Самков – Ільченко-2, Троцький, Мазурець, Самофалов, Волощенко(АГ))

10:6

5 ліга

 

ГРАНІТ

01.12.2019

 

Крем Агро – ПБК

(Рубаєв-7, Дубина – Белобородов-3, Остапець, Жиленко)

8:5

6 ліга

01.12.2019

 

Титан – Світанок

(Плескач-2, Соколенко, Кужко, Калінічев – Коробко-3, Близнюк, Хижняк, Шейко)

5:6

5 ліга

01.12.2019

 

Марсель – Талант

Рішенням КДК було прийнято зарахувати технічну поразку команді "Марсель"

-/+

5 ліга

01.12.2019

 

Укрторгтранс – Сокол

(Смаков-4, Чернушенко-2, Семененко-2, ??? - Сокол)

9:1

5 ліга

01.12.2019

 

Олександрия – Інтер Авто

(Кудрявцев-2, Гуменюк, Краєвський – Кухта-5, Шишкін, Сафонов)

4:7

4 ліга

01.12.2019

 

Магія Смаку – Мобі Опт

(Яцик-2, Піліпенко-2, Шиш, Панікар, Облапенко – Мартиросян-2, Яременко, Суров)

7:4

6 ліга

01.12.2019

 

Каріатида – Шершні

(Зубченко-3, Мулявка-2, Криворучко, Авраменко - Чубикін)

7:1

6 ліга

01.12.2019

 

Граліан – Креммясо

(Зоря, Чкан-2 – Волошин, Дудін )

3:2

4 ліга

01.12.2019

 

Н.Знамянка – Брест

(Кривченко-6, Бугай – Проценко-3, Коцур, Кранін)

7:5

4 ліга

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу

 


Фото: Артем Коваленко

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.