.

«Таке відчуття, що грали вдома»: капітан Сергій Ченбай

28 ноября 2019, 14:07 Автор: krivoruchko Просмотров: 635 Комментариев: 0

«Таке відчуття, що грали вдома»: капітан Сергій Ченбай

 

Капітан “Кременя” Сергій Ченбай після перемоги у Горішніх Плавнях подякував вболівальникам, які на виїзді створили домашню атмосферу для кременчужан у принциповому матчі проти “Гірник-Спорту”.

 

- Це була принципова гра. Одразу хочу подякувати вболівальникам, сьогодні було таке відчуття ніби грали вдома. Тому перш за все цю перемогу присвячую їм.

 

Щодо самої гри, то гра принципова, й дуже задоволений, що виграли. Не скажу, що ми грали краще, але удача була на нашому боці, тому результат йде на перший план, якість гри забудеться, а результат залишиться.

 

- Як ти себе відчуваєш на полі, ти пішов з центру на фланг, Зозуля розвантажив?

 

- Він навпаки навантажив, я у центрі відпочивав, тепер зліва працюю й сил під кінець сезону не вистачає. Треба буде з ним спілкуватися, може він хоче там на фланзі десь побігати. Зозуля хороший гравець, тому добре себе відчуваю на фланзі й комфортно себе відчував і тут у Горішніх Плавнях коли грав на лівому фланзі.

 

- Чого не вистачало команді для перемог? Чекали Козьбана?

 

- У нас були питання по стадіону, плюс після Другої ліги у нас на половину змінився склад команди, поки зігралися. Під кінець, дивіться, яку серію видали. Наче у Запоріжжі все добре складалося, але упустили перемогу. Кінцівкою ми задоволені. Слава Богу, що ми хоч трохи вилізли з того дна. Весняна частина чемпіонату буде веселою й цікавою - залишили інтригу.

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Таке відчуття, що грали вдома»: капітан Сергій Ченбай
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.