.

Результати матчів Чемпіонату та Першостей з футзалу

26 ноября 2019, 22:21 Автор: krivoruchko Просмотров: 1058 Комментариев: 0

Результати Чемпіонату та Першостей з футзалу матчів, які відбулися минулими вихідними

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

23.11.2019

 

Мегаспорт – Зоря

(Приходько-2 – Гриценко-2, Азізбекян)

2:3

5 ліга

23.11.2019

 

Теплоенерго – Магія смаку

(Хвойницький-3, Попельнюх – Пилипенко-2, Облапенко)

4:3

6 ліга

23.11.2019

 

Кремінь-2004 – Рівєра

(Головченко-3, Ульянко, Кужина, Кузьменко – Чорноус-2, Кузбмич, Рома, Гаркавий)

6:5

2-3 Ліга

23.11.2019

 

Кредамш – ФСК Піщане

(Прошакін-3, Куц-3, Лобов-3, Шибко – Прядко-2, Недяк)

10:3

2-3 Ліга

23.11.2019

 

Оверком – Динамо

(Віхарєв-3, Матірний, Кривенко, Лупінос - Грубась)

6:1

2-3 Ліга

23.11.2019

 

АТП-15307 – Олімпік

(Шаманський-5, Башаков-5, Крутіков-3, Скляренко-3, Валеєв-2, Ящук-2, Лапочкін)

21:0

2-3 Ліга

23.11.2019

 

Поло – Діліжанс

(Бондарєв, Глухов – Артемьєв-3, Чижов, Занько)

2:5

2-3 Ліга

23.11.2019

 

Світловодськ – Трансгаз

(Недік, Богданов, Якимець, Степанчук – Федоренко-2, Шутка, Мороз)

4:4

2-3 Ліга

23.11.2019

 

1-й Віконний – Солониця

(Ковалевський-4, Кирпа-3, Фатеєв-3, Масюк-3, Тітар - Волосян)

14:1

2-3 Ліга

 

ПОЛІТЕХНІК

24.11.2019

 

Ягуар – ВПУ-Дружба

(Чернявський, Алексеєнко – Остапець, Черкаш)

2:2

1 ліга

24.11.2019

 

Кремінь-2003 – Джей Ті Ай

(Кузьменко, Євтушенко, Єщенко – Здирко, Лопатнюк, Руденко, Порошин, Гориславець)

3:5

1 ліга

24.11.2019

 

Шарліс – Транзит Сервіс

(Дудка Д., Ніколаєв, Гориславець-1,(АГ) - Стрижак)

3:2

1 ліга

24.11.2019

 

Кремінь Ю – Геологія

(Бігдан-2, Приходько,Мовчан – Лавський-4, Смірнов-2, Костиренко-2, Данилейко-2, Голубенко)

4:11

1 ліга

24.11.2019

 

Імпульс – Граліан

(Прокопенкл-2, Сахно – Демченко-3, Чкан-2)

3:5

2-3 Ліга

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

23.11.2019

 

Крем Агро – Світ спорту

(Кузовов, Омельян – Білоус-2, Чухно, Лобода, Демиденко)

2:5

6 ліга

23.11.2019

 

Стріт – Імпульс

(Погребняк-2, Селезньов, Петріка – Бакланов-2, Явтушевський)

4:3

4 ліга

23.11.2019

 

Н.Знамянка-2 – Олімп

(Чернець-4, Андрущенко, Шпарченський, Савченко, Костина, Мушиманський В.)

0:9

6 ліга

23.11.2019

 

Н.Знамянка – Олександрія

(Шолох-2, Шендрик, Бугай – Маньковський-2, Цвелих, Бондарь, Гуменюк)

4:5

4 ліга

23.11.2019

 

Інтер Авто – Граліан

(Кухта-2, Гуцу, Гніденко – Чкан-2, Щербак-2)

4:4

4 ліга

23.11.2019

 

Брест – Локомотив

(Кранін, Біденко – Звездай-4, Безклиньский-2, Ляпун-2, Пивовар, Міщенко)

2:10

4 ліга

23.11.2019

 

ОДЮК – Кремінь АТО

(Донда-3, Самойленко-2, Гамоян-2, Змага, Прядко(АГ) – Прядко, Петрушевський)

9:2

4 ліга

23.11.2019

 

Креммясо – Нафтохімік В

(Вербецький-2, Демаков, Третьяк – Трофимець-3, Палаженко, Акуленко, Харін)

4:6

4 ліга

23.11.2019

 

Сокол – Світанок

(Дідай-2, Бугай, Чернишов, Голубничий, Близнюк(АГ) – Близнюк, Коробко)

6:2

5 ліга

 

ГРАНІТ

24.11.2019

 

Чемпіон – Титан

(Коваленко-4, Самофалов-3, Данильчук – Калінічев-2, Плескач)

8:3

5 ліга

24.11.2019

 

Світанок – Марсель

(Хижняк-2 – Марченко Д.-2, Марченко В. -2 Павлов, Жениленко)

2:6

5 ліга

24.11.2019

 

Талант – Укрторгтранс

(Хвостенко – Прутян-2, Семеняченко-2, Семененко)

1:5

5 ліга

24.11.2019

 

Ізумруд – АКБ-Лінк

(Харбака, Штельмах – Давиденко-3, Сороколат-3, Стрижак-2, Макадзеба, Леонов)

2:10

6 ліга

24.11.2019

 

Мобі Опт – Каріатида

(Сиров-2 – Зубченко, Михайлик)

2:2

6 ліга

24.11.2019

 

Сокол – Командор

(Немець-4, Сабінін – Кочетков-2)

5:2

5 ліга

24.11.2019

 

Юність – Прорив

(Іванов-2, Черемисін-2 – Бужиньсикй-3, Крамаренко)

4:4

5 ліга

24.11.2019

 

Шершні – ПБК

(Богаєнко-3, Цвелих, Рокитний – Остапець-5, Пирожков-2, Мусієнко, Жиленко, Болобородов)

5:10

6 ліга


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.