.

«Вдалося забити два м’ячі, а головне не пропустити, мене це найбільше радує»: Володимир Прокопіненко

26 ноября 2019, 21:38 Автор: krivoruchko Просмотров: 120 Комментариев: 0

«Вдалося забити два м’ячі, а головне не пропустити, мене це найбільше радує»: Володимир Прокопіненко

Післяматчеві коментарі тренерів "Кременя" та "Гірник-Спорту"

 

 

Післяматчевий коментар наставника «Кременя» Володимира Прокопіненка:

 

- У нас налаштування було лише на перемогу. Нам дуже приємно, що ми перемогли. Я хлопцям казав, що остання гра сезону… дуже важлива гра нас чекала. Тим паче ми розуміли, що перед цією грою «Гірник-Спорт» обіграв лідерів й хотіли також перемогти, але це футбол.

 

Ми дуже задоволені, що хлопці виконали настанови, які ми з ними обговорили. Вдалося забити два м’ячі, а головне не пропустити, мене це найбільше радує. На сьогодні чемпіонат завершується, будемо чекати міжсезоння.

 

Також хочу привітати вболівальників із завершенням осінньої частини чемпіонату й перемогою команди.

 

- Матч з «Гірник-Спортом» розглядали як принципове дербі чи це була звичайна чергова гра?


- Зрозуміло, що ми не робили обов’язкове виділення «Гірник-Спорту» з команд з якими граємо. На всі ігри необхідно виходити й налаштовуватися на хорошу гру та перемогу. Завжди приємно коли ти виграєш, тим паче у першому коли програли Горішнім Плавням у Полтаві. Сьогодні, на мою думку, дуже гідно виступили.

 

Я привітав хлопців з перемогою та побажав добре провести відпустку й готуватися до наступного кола чемпіонату.

 

Також керманич «Кременя» Володимир Прокопіненко зауважив, що команду ніхто не покинув. Попереду у гравців відпустка й вже тоді у міжсезоння стане відомо чи покине хтось з 19 гравців кременчуцьку команду.

 

Головний тренер «Гірник-Спорту» Ігор Жабченко:

 

- Переграли повністю суперника. Дві контратаки й два м’ячі залетіло. Це саме той випадок, коли створюєш моменти, не реалізовуєш, а суперник знайшов ці два моменти й реалізував їх.

 

Щодо гри, наша команда хотіла добитися результату й ми налаштовувалися на це. Можливо трохи "сельонок" не вистачило. На цьому тижні ми зіграли три важкі гри. По самовіддачі, самій грі та створенні моментів ми достатньо непогано виглядали. Але все ж таки, ми не реалізували свої моменти й такий результат.

 

Тренер «гірників» додав, що навесні команда побореться за місця повище, а також, що гравці «Гірник-Спорту» хвилюються, що кінцівка вийшла не дуже.

 

- Брали до уваги, що це «Кремінь», дербі, особливий матч?


- Звичайно. Ми налаштовувалися й хотіли перемогти. Сьогодні удача була на стороні суперника.

 

Видео: ФК "Горняк-Спорт"

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Вдалося забити два м’ячі, а головне не пропустити, мене це найбільше радує»: Володимир Прокопіненко
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.