.

Розклад матчів з футзалу на 23 та 24 листопада

20 ноября 2019, 15:54 Автор: krivoruchko Просмотров: 1599 Комментариев: 0

Розклад матчів з футзалу, які відбудуться цими вихідними в Кременчуці та гравці, що дискваліфіковані

Дата

Початок

Матч

Турнір

ПОЛІТЕХНІК

23.11.2019

11:00

Мегаспорт – Зоря

5 ліга

23.11.2019

12:00

Теплоенерго – Магія смаку

6 ліга

23.11.2019

13:00

Кремінь-2004 – Рівєра

2-3 Ліга

23.11.2019

14:00

Кредамш – ФСК Піщане

2-3 Ліга

23.11.2019

15:00

Оверком – Динамо

2-3 Ліга

23.11.2019

16:00

АТП-15307 – Олімпік

2-3 Ліга

23.11.2019

17:00

Поло – Діліжанс

2-3 Ліга

23.11.2019

18:00

Світловодськ – Трансгаз

2-3 Ліга

23.11.2019

19:00

1-й Віконний - Солониця

2-3 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

24.11.2019

12:00

Ягуар – ВПУ-Дружба

1 ліга

24.11.2019

13:00

Кремінь-2003 – Джей Ті Ай

1 ліга

24.11.2019

14:00

Шарліс – Транзит Сервіс

1 ліга

24.11.2019

15:00

Кремінь Ю – Геологія

1 ліга

24.11.2019

16:00

Імпульс - Граліан

2-3 Ліга

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата

Початок

Матч

Турнір

ГРАНІТ

23.11.2019

11:00

Крем Агро – Світ спорту

6 ліга

23.11.2019

12:00

Стріт – Імпульс

4 ліга

23.11.2019

13:00

Н.Знамянка-2 – Олімп

6 ліга

23.11.2019

14:00

Н.Знамянка – Олександрія

4 ліга

23.11.2019

15:00

Інтер Авто – Граліан

4 ліга

23.11.2019

16:00

Брест – Локомотив

4 ліга

23.11.2019

17:00

ОДЮК – Кремінь АТО

4 ліга

23.11.2019

18:00

Креммясо – Нафтохімік В

4 ліга

23.11.2019

19:00

Сокол - Світанок

5 ліга

ГРАНІТ

24.11.2019

12:00

Чемпіон – Титан

5 ліга

24.11.2019

13:00

Світанок – Марсель

5 ліга

24.11.2019

14:00

Талант – Укрторгтранс

5 ліга

24.11.2019

15:00

Ізумруд – АКБ-Лінк

6 ліга

24.11.2019

16:00

Мобі Опт – Каріатида

6 ліга

24.11.2019

17:00

Сокол – Командор

5 ліга

24.11.2019

18:00

Юність – Прорив

5 ліга

24.11.2019

19:00

Шершні - ПБК

6 ліга

 

Рішенням Бюро Виконкому прийнято рішення про те що всі гравці повинні грати на майданчиках у взутті з плоскою підошвою (заборонено грати у взутті з шипами)!

 

Дискваліфіковані:


Олександр Ложченко (Олімп)

Владислав Крутіков (Олімп) - тренер

Дмитро Кучма (1-й Віконний)

Сергій Завялов (ВПУ-Дружба)

Роман Ядришніков (Кремінь Ю)

Сергій Петренко (Нафтохімік В)

Сергій Міхеєв (Марсель)



Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад матчів з футзалу на 23 та 24 листопада
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.