.

Результати матчів Чемпіонату та Першостей з футзалу

19 ноября 2019, 13:29 Автор: krivoruchko Просмотров: 1685 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіоната та Першостей з футзалу, які відбулися минулими вихіднимми

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

16.11.2019

 

Граліан – Н.Знамянка

(Чкан-3, Леонов – Павлушенко-2, Шендрик, Коваленко)

4:4

Першість

16.11.2019

 

Кремінь Юніор – Кремніь-2003

(Мовчан-3, Черноус-2, Аліпатов-2, Ядришніков – Бурдач-3, Кузьменко, Комаров, Євтушенко, Єщенко)

8:7

Чемпіонат

16.11.2019

 

Олімпік – Кредмаш

(Войтенко-2, Бабін, Горбатенко, Молчанов – Прошакін-4, Охоцький, Анікеєв, Лобов)

5:7

Першість

16.11.2019

 

Динамо – Кремінь-2004

(Козубенко-2, Грубась, Хоруженко, Микитюк – Головченко-2, Кузьменко, Худієнко)

5:4

Першість

16.11.2019

 

Рівєра – Поло

(Рома-2 – Суботін-2, Кулик)

2:3

Першість

16.11.2019

 

Трансгаз – АТП-15307

(Скляренко, Шаманський)

0:2

Першість

16.11.2019

 

1-й Віконний – Світловодськ

(Ковалевський, Масюк – Чорний-2, Богданов-2, Недік, Мисяк, Степанчук)

2:7

Першість

16.11.2019

 

Солониця – Діліжанс

(Капля, Волосян – Зінько-2, Стрельцов, Ковпан, Артемьєв)

2:5

Першість

 

ПОЛІТЕХНІК

17.11.2019

 

Джкй Ті Ай – Ягуар

(Порошин-2 - Ніколаєв)

2:1

Чемпіонат

17.11.2019

 

Транзит Сервіс – Кремінь-2003

(Кравчук-4, Теплик, Стрижак, Ванжула, Василенко - Бурдак)

8:1

Чемпіонат

17.11.2019

 

Геологія – Шарліс

(Лавський-2, Юрченко-2, Данилейко, Костиренко – Гориславець, Розка)

6:2

Чемпіонат

17.11.2019

 

ВПУ-Дружба – Кремінь Юніор

(Орендаренко В.-2, Орендаренко І., Кувшинов – Мовчан, Прихлдько)

4:2

Чемпіонат

17.11.2019

 

Кремінь-2004 – Олімпік

(Головченко-4, Ульянко-3, Худієнко, Кузьменко, Свєчніков, Кужина)

11:0

Першість

17.11.2019

 

ФСК Піщане – Оверком

(Прядко, Недяк, Масєв, Кононов(АГ) – Кривенко-3, Лупінос, Шабанов, Черномор, Кононов, Нікітін)

4:7

Першість

17.11.2019

 

Імпульс – Інтер Авто

(Явтушевський-2, Бакланов-2, Шмаровоз – Матвієнко-2, Гуцу)

5:3

Першість

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

16.11.2019

 

Локомотив – Стріт

(Звездай, Чірва, Бесклиньский, Міщенко – Іванченко-2, Муха)

4:3

Першість

16.11.2019

 

АКБ-Лінк – Н.Знамянка-2

(Ішалін-3, Сороколат-2, Леонов, Ванда, Давиденко, Стрижак – Поповіч-2, Сніжко-2, Коряк)

9:3

Першість

16.11.2019

 

Кремінь АТО – Брест

(Шелестай-2, Петрушевський – Коцур-4, Біденко В.)

3:5

Першість

16.11.2019

 

Кременчукмясо – ОДЮК

(Вербецький-2, Демаков-2, Агаєв, Торопов – Пузирь-3, Губаренко-2, Дрань, Гамоян)

6:7

Першість

16.11.2019

 

Прорив – Зоря

(Крамаренко-2, Бужинський – Крошка-3, Ричка-2, Гриценко-2, Кохно, Васільєв)

3:9

Першість

16.11.2019

 

Магія смаку – Ізумруд

(Пилипенко-2, Облапенко-2, Шегеря, Яременко, Яцик, Шиш, Лепський – Штельмах, Садомака)

9:2

Першість

16.11.2019

 

Марсель – Титан

(Марченко-4, Берун, Міхеєв, Павлов, Плескач(АГ) – Соколенко-3, Рожков, Крамаренко, Плескач)

8:6

Першість

16.11.2019

 

Юність – Сокол

(Батир-2, Яковлєв – Немець-2, Сокол-2 Бокало, Дідей, Миколаєвський)

3:7

Першість

16.11.2019

 

Укрторгтранс – Світанок

(Чернушенко-3, Биков, Прутян, Токовенко – Марчук-2, Близнюк)

6:3

Першість

 

ГРАНІТ

17.11.2019

 

Укрторгтранс – Зоря

(Семененко, Прутян, Рябуха – Крошка-2, Васільєв)

3:3

Першість

17.11.2019

 

Світ спорту - ПБК

(Лобода – Мусієнко, Клименко, Жилінко)

1:3

Першість

17.11.2019

 

Олександрія  - Нафтохімік В

Команді «Олександрія» зараховано технічну поразку

-/+

Першість

17.11.2019

 

Каріатида – Теплоенерго

(Гладирь, Криворучко, Зубченко – Пушкеля-3, Самков-2, Попельнюх-2, Валиченко)

3:8

Першість

17.11.2019

 

Олімп – Крем Агро

(Павлишенко, Костиша – Герасимов, Ващенко, Омельян, Савченко(АГ))

2:4

Першість

17.11.2019

 

Шершні – Мобі Опт

(Рокитний-2, Чубикін – Мартиросян-3, Коробченко-2, Суров-2, Сук)

3:8

Першість

17.11.2019

 

Командор – Талант

(Михайленко, Кочетков, Охотник – Астахов-3, Бровко, Нещерет)

3:5

Першість

17.11.2019

 

Титан – Мегаспорт

(Калінічев-2, Третяк – Заніздря В.-4, Гуцу-4, Кузьменко, Ратновалов)

3:10

Першість

17.11.2019

 

Марсель – Чемпіон

(Павлов, Галочкін – Коваленко-3, Самофалов, Беседін)

2:5

Першість


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату та Першостей з футзалу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.