.

«Кремінь» в останньому домашньому матчі перемагає «Черкащину»

16 ноября 2019, 15:07 Автор: krivoruchko Просмотров: 653 Комментариев: 0

Підопічні Володимира Прокопіненка у битві за 6 очок здобуває перемогу

Сьогодні, 16 листопада, на стадіоні «Кремінь-Арена» відбувся заключний домашній матч де «Кремінь» зустрівся з «Черкащиною». У третій зустрічі за цей сезон підопічні Володимира Прокопіненка здобувають перемогу. У другому таймі відзначилися Дмитро Зозуля й Дмитро Козьбан.

«Кремінь» - «Черкащина» - 2:0

Голи: Зозуля 64, Козьбан 86

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов (Масалов, 57), Воронченко, Павлик, Кошман (Недоля, 87), Тарануха (Єрмаченко, 46), Козьбан. Запасні: Олійник, Мурашов, Удод, Закорський, Куць. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

«Черкащина»: Майборода, Чорний (Шурубура, 46), Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник, Аверянов, Малєй (Антонюк, 76), Тищенко (Погранічний, 71), Сторчоус (Орел, 76), Фаюк (Тенжицький, 71). Запасні: Марченко, Лєнчінков, Антонюк, Цокало. Головний тренер: Олександр Кирилюк

Кремінь активно почав матч і вже на 5 хвилині матчу стійка врятувала ворота Черкащини після удару Таранухи головою. Гості відповіли своєю атакою і ударом Тищенка в ствір на 22 хвилині. За кілька хвилин Тарануха вийшов на рандеву з Майбородою, обіграв того, але Бурлін вибив м’яча з порожніх воріт. На 34 хвилині Сторчоус відзначився черговим ударом і площину воріт, але Будюку не склало труднощів забрати м’яча до рук.

На початку другого тайму Козьбан міг забивати, але з його ударом головою після навісу по центру справився Майборода. Черкащина відповіла ударом з кута штрафної від Сторчоуса.

Кремінь продовжував брати Черкащину в облогу. І на 64 хвилині тиск на ворота Майбороди приніс свої плоди: Єрмаченко навісив з кутового і Зозуля в падінні ударом ногою переправив м’яча у ствір - 1:0.

Кременчужани набирали обертів і вже за кілька хвилин Майборода відбив мяч після удару Кошмана. На 86 хвилині Козьбану вдався шалений удар лівою щічкою і м’яч залетів за комірець Майбороді і від стійки залетів у ворота - 0:2.

23 листопада у Горішніх Плавнях кременчужани проведуть останній матч перед зимовим міжсезонням. Суперником кременчужан буде місцевий «Гірник-Спорт». До речі, для «гірників» буде посилений тиждень ігор, адже їм доведеться зіграти 16 листопада на виїзді, 20 листопада – перенесений матч з «Рухом», а 23 – прийматимуть «Кремінь». Чи зіграє перенесений матч на користь «Кременя» дізнаємося вже за тиждень.